“سلاح بیشتر ، جنایت کمتر”: عدالت اقتصاددان طرفدار اسلحه را استخدام می کند


به گزارش پولیتیکو ، وزارت دادگستری ، اقتصاددان جان لوت را که به تحقیقات خود مشهور است استخدام کرده است و معتقد است که مالکیت گسترده اسلحه جرم را کاهش می دهد.

پولیتیکو روز سه شنبه گزارش داد ، سخنگوی وزارت دادگستری موقعیت جدید لوت را روز دوشنبه تأیید کرد ، اما از پاسخ دادن به سوالات بیشتر در مورد استخدام وی خودداری کرد.

به گفته Linkedin ، لوت سمت مشاور ارشد تحقیقات و آمار را به عهده گرفت. وی دارای مدرک دکترای اقتصاد از دانشگاه کالیفرنیا ، لس آنجلس است و در چندین دانشگاه از جمله دانشگاه شیکاگو ، دانشگاه ییل ، ​​مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا ، دانشگاه استنفورد ، UCLA و دانشگاه رایس تدریس کرده است. وی مرکز تحقیقات پیشگیری از جرم را در سال 2013 تأسیس کرد و تا زمان استخدام وی در وزارت دادگستری به عنوان رئیس جمهور خدمت کرد. (مرتبط: امید جدید: جوانان آمریکایی با وجود گزارش رسانه ها کمتر از کنترل اسلحه پشتیبانی می کنند)

پولیتیکو گزارش داد ، وی بیش از دو دهه به عنوان شاهد قانونگذاران جمهوریخواه خدمت کرده و اغلب در کاپیتول هیل ظاهر می شود ، و ابراز نگرانی عمیق در مورد قانون کنترل اسلحه می کند.

لات همچنین از حامیان رئیس جمهور دونالد ترامپ است. وی می نویسد که ریاست جمهوری بایدن حقوق اصلاحیه دوم وال استریت ژورنال را تحت عنوان “دموکرات ها برای سلاح های شما می آیند” به خطر می اندازد.

لوت همچنین در جدیدترین توییت های خود از توییتر و فیس بوک انتقاد کرده است.

به یاد داشته باشید که وقتی رسانه های # فاکنوز به عنوان اقتدارگرا بهrealDonaldTrump حمله کردند ، گفتند که قدرت دولتی می خواهد …

ارسال شده توسط جان آر لات جونیور در چهارشنبه ، 11 نوامبر 2020
منبع: outlandernews.ir

حتما بخوانید:
پیستون موتور چیست ؟

دیدگاهتان را بنویسید