سدریک ریچموند دلیل پیروزی در کنگره ترامپ را “افزایش میزان مشارکت جمهوری خواهان” می داند


سدریک ریچموند ، دموکرات لوئیزیانا ، موفقیت های غیرمنتظره جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان را موفقیت رئیس جمهور دونالد ترامپ در “افزایش میزان مشارکت جمهوری خواهان” می داند.

با سه مسابقه هنوز ناخوانده ، انتظار می رود جمهوری خواهان جایی بین 10 تا 12 کرسی در مجلس را به دست آورند ، که منجر به یک پرواز قدرت نازک برای رهبر اقلیت مجلس نمایندگان کوین مک کارتی می شود که هفته گذشته ادعا کند حزب او حتی می تواند تا بتوانم به طبقه کمک کنم. “

چاک تاد ، مجری شبکه NBC ، هنگام پخش “ملاقات با مطبوعات” از ریچموند س toال شد تا توضیح دهد که چرا با وجود پیروزی جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، دموکرات ها کرسی های سالن را از دست دادند.

نگاه میکنم:

ریچموند گفت: “ببینید ، این یک انتخابات سخت و سخت بود.” “و من این را می گویم و من برگشتم و به شماره ها و چیزهای دیگر نگاه کردم. دونالد ترامپ در زمینه افزایش میزان مشارکت جمهوری خواهان کار بزرگی انجام داده است. “

وی ادامه داد: “اما یک حسابرسی کلی پس از انتخابات وجود دارد که ما باید آن را انجام دهیم و تجزیه و تحلیل کنیم تا ببینیم کجا قوی بودیم ، کجا قوی نبودیم.” “من فکر می کنم این واقعیت که جو بایدن برنده جورجیا شد و ما هنوز در دور دوم دو صندلی سنا داریم می تواند یک داستان گویا باشد.”

نماینده کنگره دموکرات ها از یک تشبیه فوتبال برای اثبات اینکه دموکرات ها باید “نمایش های مشابه را اجرا کنند” استفاده می کنند ، حتی اگر “دقیقاً از همان مسیر پیروی نکنند”. (مرتبط: Maxine Waters: دولتی تحت رهبری روزهای تاریک ترامپ تا طلوع عصر جدید ترقی خواه)

حتما بخوانید:
یافتن بهترین شیلنگ

گفته می شود ریچموند به عنوان مشاور ارشد بایدن در کاخ سفید انتخاب شد.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید