سخنگو گفت كه بعید است بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس واكسن علیه COVID-19 را ترك كند


اسکای نیوز روز چهارشنبه گزارش داد ، سخنگوی نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون گفت که نخست وزیر ممکن است به فکر مصرف واکسن ویروس کرونا در تلویزیون برای ایجاد اعتماد عمومی به واکسن جدید باشد.

آلگرا استراتون ، که پیش از شروع به کار به عنوان مسئول مطبوعاتی در خیابان داونینگ ، روزنامه نگار گاردین و بی بی سی بود ، به خبرنگاران گفت: “همه ما شخصیت نخست وزیر را می دانیم ، فکر نمی کنم چیزی باشد که او را حذف می کند “، با توجه به اخبار آسمان.

استراتون اضافه کرد ، “اما آنچه که ما همچنین می دانیم این است که او نمی خواهد ضربه ای را که باید برای کسی وارد کند که بسیار آسیب پذیر است ، از نظر بالینی آسیب پذیر است و باید آن را قبل از خود تحمل کند.” اخبار آمریکا.

اسکای نیوز گزارش داد ، سر كیر استارمر از جان نخست وزیر خواستار جانسون شد “برای مقابله با اطلاعات نادرست خطرناك و كاملاً تهدید كننده زندگی در مورد واكسن ها ، هر كاری انجام دهد. (مرتبط: واکسن ویروس کرونا ویروس Pfizer را برای استفاده اضطراری تصویب می کند)

به گزارش اسکای نیوز ، رهبر حزب مخالف حزب کار گفت اعتماد عمومی به واکسن و توزیع آن بسیار حیاتی است.

اسکای نیوز گزارش داد جانسون با استارمر موافقت کرد و گفت که دولت “حق دارد واکسن ها را در سراسر کشور تبلیغ کند.” جانسون می گوید برنامه هایی در حال تهیه است تا از “اطلاعات غلط” و “آسیب های آنلاین” جلوگیری کند.

حتما بخوانید:
پیام شکرگذاری بایدن: ما افراد بیمار را پیدا خواهیم کرد ، "آنها را از بین ببر".

گاردین گزارش داد ، جانسون ، 56 ساله ، اواخر سال جاری در اوایل سال جاری به بیماری COVID-19 مبتلا شد. گزارش ها. ده روز بعد از جانسون اعلام کرد او به ویروس آلوده شد ، او در 5 آوریل به بیمارستان منتقل شد و به آنجا منتقل می شود واحد مراقبت های ویژه روز بعد قبل از بهبودی از ویروس.

دولت انگلستان اعلام کرد که سازمان تنظیم مقررات دارویی انگلستان واکسن ویروس کرونا ویروس Pfizer / BioNTech را برای استفاده اضطراری تصویب کرده است و ممکن است از اوایل هفته آینده استفاده از دوزهای واکسن را برای عموم شروع کند. انگلستان قصد دارد اولویت را برای دسترسی به واکسن به گروه های آسیب پذیر بدهد.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید