سخنگوی جمهوری خواه گرجستان گابریل استرلینگ علیه ترامپ به دلیل “القای” خشونت در انتخابات منفجر شد


گابریل استرلینگ ، مدیر اجرای سیستم رأی گیری در جورجیا ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا را به دلیل ادامه بحث در مورد انتخابات 2020 که “مردم را به ارتکاب اعمال احتمالی خشونت الهام می دهد” ، مورد حمله قرار داده است.

استرلینگ که ظاهرا عصبانی بود ، در یک کنفرانس خبری روز سه شنبه گفت که شعارهای ترامپ و برخی از بهترین حامیان وی باعث شده است که یک خواننده 20 ساله که در روند انتخابات کار می کرد تهدید به مرگ شود.

استرلینگ گفت: “همه چیز خیلی دور شده است.” “همه اینها.”

واشنگتن ، دی سی – جدید. 29: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا ، و به دنبال آن نوه هایش عربلا كوشنر ، تئودور كوشنر و جوزف كوشنر ، در تاریخ 29 نوامبر سال 2020 در واشنگتن در چمن جنوبی كاخ سفید قدم زدند. رئیس جمهور ترامپ آخر هفته را در کمپ دیوید و در باشگاه ملی گلف ترامپ در استرلینگ ، ویرجینیا گذراند. (عکس از تاسوس کاتوپودیس / گتی ایماژ)

وی ادامه داد: “آقای رئیس جمهور ، شما این اقدامات یا این زبان را محكوم نكرده اید. سناتورها ، شما این زبان یا این اقدامات را محكوم نكرده اید.” “این باید متوقف شود! شما باید قدم بردارید ، و اگر می خواهید پیش قدم شوید ، كمی نشان دهید. “

وی گفت ترامپ “حق مراجعه به دادگاه” را دارد ، اما افزود “آنچه شما توانایی انجام آن را ندارید – و باید قدم بردارید و این را بگویید – الهام بخشیدن به مردم برای ارتكاب اعمال احتمالی خشونت را متوقف می كند. صدمه دیده است. کسی گلوله خواهد شد. کسی کشته خواهد شد و این درست نیست. درست نیست. ” (مربوط می شود: آیا ادعاهای ترامپ در مورد “انتخابات جعلی” به شانس CSO در دور دوم سنا جورجیا آسیب می رساند؟)

حتما بخوانید:
حجم تجارت روسیه و چین به 170 میلیارد دلار می رسد

وی افزود: “همه شما كه كلمه ای نگفته اید در این شركت دارید.”

استرلینگ در پایان گفت: “آقای رئیس جمهور ، همانطور كه ​​وزیر امور خارجه دیروز گفت ، مردم بهترین توصیه را به شما درباره آنچه واقعاً روی زمین است ، نمی دهند.” وقت آن است كه به آینده نگاه كنیم. اگر می خواهید چهار سال دیگر برای انتخاب مجدد انتخاب شوید. خوب ، این کار را بکنید ، اما همه چیزهایی که اکنون می بینیم راهی ندارند. در اینجا فرد بزرگتری باشید. و متوقف شوید. وارد شوید. به طرفداران خود بگویید: خشونت نداشته باشید. نترسید. همه چیز اشتباه است. این غیر آمریکایی است “

نگاه میکنم:

ویلیام بار ، دادستان کل کشور ، اوایل روز سه شنبه در مصاحبه ای با آسوشیتدپرس گفت که وزارت دادگستری هیچ مدرکی مبنی بر تقلب گسترده رای دهندگان در زمان انتخابات ، همانطور که ترامپ و طرفدارانش ادعا کرده اند ، کشف نکرده اند.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید