سخنگوی بایدن ، کیت بدینگ فیلد: بایدن “هیچ نگرانی” در مورد پرونده های قضایی مبارزات انتخاباتی ترامپ ندارد


کیت بیدینگ فیلد ، معاون رئیس ستاد انتخاباتی جو بایدن ، گفت که رئیس جمهور منتخب “هیچ نگرانی” در مورد چالش های حقوقی تیم حقوقی ترامپ ندارد.

رئیس جمهور دونالد ترامپ هنوز بیدن را رسماً تصدیق نکرده است ، اما در عوض تصمیم گرفته است مجموعه ای از پرونده های قضایی را در ایالت های کلیدی متهم به تقلب و بی نظمی آغاز کند.

بدینگ فیلد در پاسخ به این سوال که کریس والاس ، مجری فاکس نیوز در فاکس نیوز یکشنبه در مورد اینکه آیا بایدن از رفتن به دادگاه برای “دفاع از پیروزی خود” و “مجبور کردن انتقال برای شروع” پشیمان است ، ابراز تأسف کرد.

خانم گفت: “نه. او نگران نیست.” “

نگاه میکنم:

مشاور بایدن نتایج انتخابات جورجیا را تأیید کرد ، برایان کمپ ، فرماندار جمهوری خواه ، و همچنین تعداد آرا total عمومی و انتخاباتی را ذکر کرد.

قبل از اینكه بیدن ، كه از اداره خدمات عمومی شكایت می كند ، “یك دارو” نباشد ، بیدینگفیلد به والاس گفت: “بنابراین نه ، ما كاملاً هیچ نگرانی نداریم كه این امر تأثیری در انتخابات داشته باشد.”

وی گفت: “این امر ناگهان امور را پیش نخواهد برد.” “آنچه که امور را به جلو پیش خواهد برد این است که مدیر GSA رأی را امضا می کند ، می دانید که آیین نامه می گوید وظیفه او این است که برنده مشخص انتخابات را تعیین کند.”

بدینگ فیلد افزود: “من فکر نمی کنم کسی در دنیا وجود داشته باشد که تصور کند ، بجز افراد اطراف دونالد ترامپ ، جو بایدن برنده بارز این انتخابات نیست.” (مرتبط: کریس کریستی از تیم حقوقی ترامپ “اختلال ملی” نام می برد)

حتما بخوانید:
ژئوممبران از چه اجزایی تشکیل شده است؟

آخرین شکست سری قانونی در مبارزات انتخاباتی ترامپ روز شنبه رخ داد که قاضی فدرال دادخواست با هدف جلوگیری از تأیید نتایج انتخابات در پنسیلوانیا را رد کرد.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید