سخنرانان کمیته های پارلمانی پارلمان نامه ای به مدیر GSA می پرسند که چرا روند انتقال بایدن آغاز نشده است


گروهی از روسای مجلس دموکرات نامه ای به امیلی مورفی ، مدیر GSA فرستادند و از او خواستند توضیح دهد که چرا تیم انتقال بایدن-هریس به منابع انتقال دسترسی ندارد.

این نامه بعد از ظهر روز دوشنبه توسط رئیس کمیته اعتبارات نیتا ام. لووی ، رئیس کمیته نظارت و اصلاحات کارولین بی مالونی ، رئیس کمیته فرعی خدمات مالی و کمیته تخصیص مایک کوئیگلی و کمیته نظارت و اصلاحات ارسال شد. از کمیته فرعی دولت کمیسیون نظارت و اصلاحات جرالد ای. کانلی و از مورفی خواست که فردا به گروه اطلاع دهد چرا تیم انتقالی بایدن-هریس نتوانست میلیون ها دلار بودجه برای انتقال خود دریافت کند.

این گروه در نامه نوشت: “ما نمی توانیم یک هفته دیگر منتظر بمانیم تا اطلاعات اساسی در مورد امتناع شما از تصمیم گیری برای تأسیس را دریافت کنیم.” “هر روز اضافی که از دست می رود روزی است که ایمنی ، سلامتی و رفاه مردم آمریکا با مشکل روبرو می شود ، زیرا دولت آینده بایدن-هریس از آمادگی کامل برای همه گیری ویروس کرونا جلوگیری می کند ، بحران شدید اقتصادی در کشور ما. و امنیت ملی ما. “

مدیر GSA ، امیلی مورفی برای معاینه در جلسه استماع کمیته فرعی خدمات مالی و کمیته فرعی نظارت بر خدمات عمومی GSA در روز چهارشنبه ، 13 مارس 2019 (عکس: بیل کلارک) / تماس تلفنی CQ)

رئیس جمهور منتخب جو بایدن برای اولین بار پس از پیروزی در انتخابات 3 نوامبر روز جمعه با نانسی پلوسی رئیس پارلمان و چاک شومر رهبر اقلیت سنا در ویلمینگتون دلاور دیدار و گفتگو کرد. از آن زمان ، بایدن نامزدهای خود را برای تعدادی از پست های کابینه معرفی کرده است. (مرتبط: بایدن برای دیدار با Pelosi ، Sumer برای اولین بار از زمان انتخابات)

حتما بخوانید:
"نزدیک به دیکتاتوری است": جوی بهار مقامات ترامپ را در "ارباب مگس ها" صدا می کند

تاکنون فقط پنج سناتور جمهوری خواه وجود دارد که بایدن را به عنوان رئیس جمهور تازه انتخاب شده معرفی کرده اند ، از جمله سناتور فلوریدا مارکو روبیو ، سناتور یوتا میت رامنی ، سناتور آلاسکا لیزا مورکوفسکی ، سناتور نبراسکا بن ساس و سناتور ماین سوزان کلین.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید