ستاد انتخاباتی ترامپ درخواست پنجم را برای ممیزی امضا به جورجیا ارسال می کند ، اما دولت می گوید این کار انجام نمی شود


مبارزات انتخاباتی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، روز دوشنبه در نامه ای به براد رافنسپرگر ، وزیر امور خارجه گرجستان ، درخواست ممیزی از امضاها را در برگه های رای گیری غایب ارائه شده برای انتخابات 2020 به این ایالت ارائه کرد.

این نامه پنجمین باری است که مبارزات انتخاباتی ترامپ از جورجیا خواسته است تا امضای رأی گمشده را از زمان انتخابات 3 نوامبر تأیید کند ، اگرچه کابینه رافنسپرگر می گوید قوانین حریم خصوصی رای دهندگان بررسی مجدد امضاهای رأی را غیرممکن می کند طبق فاکس نیوز ، توسط پاکت نامه ها جدا می شوند.

ری S. اسمیت ، وکیل مبارزات انتخاباتی ترامپ ، روز دوشنبه در بیانیه ای گفت که “تا زمانی که ممیزی دقیق از امضاها انجام نشده باشد” برای جورجیا امکان بررسی دقیق نتایج انتخابات وجود ندارد.

اسمیت گفت: “شما نمی توانید با حسن نیت سرشماری قانونی فعلی را به پایان برسانید ،

برایان كمپ ، فرماندار جمهوری خواه گرجستان ، نتایج انتخابات ایالت 20 نوامبر را پس از شمارش معكوس سراسری كه رهبری جو بایدن رئیس جمهور منتخب این ایالت را با 12،670 رأی تأیید كرد ، تأیید كرد.

ستاد انتخاباتی ترامپ در این نامه خاطر نشان كرد كه جورجیا حدود سه درصد از آرا to را برای ارسال در طول انتخابات عمومی 2016 و 2018 رد كرد ، اما فقط 0.34 درصد آرا mail نامه های پستی را در طول انتخابات عمومی 2020 رد كرد. فقط این ارقام ، کمپین گفت که اگر میزان مشارکت تاریخی در انتخابات امسال اعمال شود ، حداکثر 45،626 رأی داده می شود ، بیش از سه برابر حاشیه پیروزی بایدن در این ایالت.

حتما بخوانید:
خرید تشک بادی اینتکس

امضاهای رای غیابی ارائه شده در گرجستان در اولین شمارش بررسی می شود. سخنگوی دفتر رافنسپرگر سه شنبه گذشته به فاکس نیوز گفت که این ایالت اقدامات امضای خود را قبل از انتخابات سال 2020 سخت تر کرده است.

سخنگوی گفت: “آراots غایب توسط دفتر تحقیق در جورجیا در حال تدوین است ، مقامات انتخاباتی که دو بار آموزش دیده اند قبل از رای گیری ،” “برای اولین بار در تاریخ جورجیا ، ما اکنون یک سند هویت با یک عکس مربوط به بیشتر برنامه های غیبت داریم. پرتال آنلاین جدید ما یک رأی دهنده را مجبور کرد قبل از درخواست رأی دادن ، گواهینامه رانندگی خود را تأیید کند. “

به نقل از نیویورک تایمز ، هیچ راهی برای جورجیا برای بررسی مجدد برگهای رد شده در هنگام سرشماری وجود ندارد ، زیرا پاکت و برگه های رای گیری برای اطمینان از محرمانه بودن رای دهندگان از هم جدا شده اند.

مبارزات انتخاباتی ترامپ پس از تأیید کمپ نتایج توسط کمپ ، خواستار سرشماری دوم در گرجستان شده است که انتظار می رود این نتایج تا روز چهارشنبه ادامه داشته باشد.

روز دوشنبه ، ترامپ از كمپ به دلیل خودداری از استفاده از اختیارات اضطراری خود برای ممیزی امضاها ، كینه ورزید.

رافنسپرگر روز دوشنبه در یک کنفرانس خبری گفت که رأی دهندگان باید “با اطمینان از درست بودن نتایج” اطمینان حاصل کنند که شمارش دوم به پایان برسد. وزیر امور خارجه جمهوری خواه با “بازیگران غیر صادق” مسئول “انتشار گسترده اطلاعات غلط” توسط مشاوران ترامپ مخالفت کرد. (مرتبط: وزیر امور خارجه جمهوری جورجیا “بازیگران غیر صادق” را به “گمراه کردن” POTUS در سلطه متهم می کند)

حتما بخوانید:
شناخت انواع کاشی ها به همراه نحوه اجرای آن

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید