ساکرامنتو نژادپرستی را بحرانی در بهداشت عمومی اعلام کرد

[ad_1]

هیئت نظارت بر شهرستان ساکرامنتو روز سه شنبه قطعنامه ای را تصویب کرد که نژادپرستی را یک بحران بهداشت عمومی در شهرستان اعلام کرد.

فیل سرنا رئیس هیئت مدیره روز سه شنبه در بیانیه رسمی گفت: “شهرستان ساکرامنتو یکی از متنوع ترین جوامع در کشور است و به همین ترتیب همه شهروندان آن باید بتوانند زندگی خود را بدون نژادپرستی سیستمی ادامه دهند.” “تحقیقات نشان می دهد نژادپرستی بر سلامت جسمی و روحی افراد رنگارنگ تأثیر منفی می گذارد. قطعنامه ای که امروز به تصویب رسانده ایم ، تعهد ساکرامنتو برای رسیدگی عادلانه به این بحران از طریق حاکمیت عادلانه و منصفانه و ارائه خدمات را به رسمیت می شناسد.

طبق گزارش KNA 3 ، سرنا مرگ جورج فلوید را یکی از دلایل وی برای تصویب این قطعنامه ذکر کرده است.

“وقایع تابستان قتل دلخراش جورج فلوید و دیگران در واقع بسیاری از ما در دفتر مشکوک به حقایق قانونی بوده ایم تا بفهمیم چه کارهایی برای مقابله با نژادپرستی به طور کلی ، به ویژه در بهداشت عمومی ، باید انجام شود.” طبق گفته KCRA 3 ، سرنا گفت.

در این قطعنامه آمده است که شهرستان باید “برای تشکیل یک سازمان دولتی کاملاً آگاه و آگاه که از بی عدالتی و بی عدالتی از طریق آموزش قوی و آموزش مداوم آگاهی داشته باشد ، گسترش دهد تا درک وسیعی از تأثیر تبعیض نژادی بر مردم و جوامع را گسترش دهد.” بیشتر تحت تأثیر نژادپرستی است. “

بر اساس این قطعنامه ، این شهرستان باید کلیه سیاستها و روشهای موجود را بررسی کند تا اطمینان حاصل کند که “تسهیل” یا “پناه دادن به تبعیض نژادی” نیست

براساس این مصوبه ، این شهرستان همچنین وظیفه خود را در اولویت قرار دادن سرمایه گذاری وقت و هزینه برای ارتقا “” عدالت نژادی “، از جمله سرمایه گذاری در برنامه هایی مانند کمپین میراث کودکان سیاه ، که هدف آن کاهش میزان مرگ و میر کودکان آمریکایی آفریقایی تبار است ، خواهد داشت.

KCRA 3 گزارش داد ، تا زمانی که سرانجام این مصوبه تصویب شد ، سو فراست ، ناظر منطقه 4 مخالفت کرد و گفت که او ایالات متحده را به عنوان یک کشور نژادپرست نمی داند.

ساکرامنتو اولین جایی نیست که نژادپرستی را بحران بهداشت عمومی اعلام می کند. (آیا برای واکسن ویروس کرونا باید اقلیت ها را در اولویت قرار داد؟ برخی فکر می کنند)

شهرستان فرانکلین ، اوهایو ، در ماه مه قطعنامه ای را تصویب کرد و نژادپرستی را به عنوان یک بحران بهداشت عمومی اعلام کرد ، در حالی که فرماندار دموکرات گیتچن ویتمر از میشیگان در ماه آگوست بخشنامه اجرایی را امضا کرد که نژادپرستی را به عنوان یک بحران بهداشت عمومی به رسمیت می شناسد. استیو سیسولاک ، فرماندار دموکرات نوادا ، نژادپرستی را نیز در ماه آگوست یک بحران بهداشت عمومی اعلام کرد.

همه مقامات ، از جمله شورای نظارت بر شهرستان ساکرامنتو ، از COVID-19 به عنوان بخشی از تصمیم خود نام بردند.

به گفته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، ویروس کرونا ویروس به طور نامتناسبی بر سیاه پوستان ، سیاه پوستان ، لاتین ها و هندی ها تأثیر می گذارد ، که تقریباً چهار برابر بیشتر از دیگران در بیمارستان بستری می شوند.[ad_2]

منبع: outlandernews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram followershtml nullednulled themes