سارا هاینز می گوید جو بایدن مهمتر از دونالد ترامپ زنان را استخدام می کند


سارا هاینز روز دوشنبه گفت که برای رئیس جمهور تازه انتخاب شده جو بایدن ، این معنی استخدام زنان بیشتر از رئیس جمهور دونالد ترامپ است.

هاینز به “The View” ABC پیوست تا در مورد اعلامیه تیم انتقالی بایدن در مورد کارمندان ارشد ارتباطات کاملاً زن صحبت کند. وی به تعداد زنان در نقش های اصلی در دولت ترامپ اشاره کرد و استدلال کرد که گرچه ایده خوبی است که دولت بایدن نقش های برجسته ای به زنان بدهد ، اما پیام در واقع مهم است. (مربوط می شود: “من سوخته ام” – میزبان مشترک The View می گوید فرماندار کریستی نوئم کارگران خط مقدم را ترک می کند تا “بره های قربانی” شوند)

نگاه میکنم:

کوهوست ووپی گلدبرگ با خلاصه ای از اظهارات تیم بایدن به هاینز اصرار کرد و گفت: “جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب به تازگی اعلام کرده است که اولین تیم ارتباط خانگی زن را انتخاب کرده است. به نظر شما غیر از تاریخ سازی ، این چه معنایی دارد؟ آیا این بدان معنی است که زنان می توانند در این زمینه بهتر عمل کنند؟ من مطمئن نیستم که این به چه معنی است. به همین دلیل می پرسم “

“من فکر می کنم شگفت آور است. بیایید با داستان این کار شروع کنیم و او اطمینان می دهد که زنان بخشی از داستان هستند. “هاینز شروع کرد ، اما سپس متوجه شد که در دولت ترامپ نیز تعدادی زن وجود دارد.

“وقتی برای یک ثانیه به آن فکر کردم ، آیا واقعاً تغییر خواهد کرد زیرا از یک زن ناشی شده است؟” این وضعیت دولت کنونی را بدتر کرده است ، زیرا وقتی فکر می کنم پیامهای زیادی از کاخ سفید می آید ، من به کلیان کانوی ، سارا هاکبی سندرز ، کیلی مک انانی ، هوپ هیکس ، استفانی گریشام فکر می کنم ، شما آنها را صدا می کنید و این به من نشان می دهد که پیام بیشتر است از طرف فرستاده مهم است. “

حتما بخوانید:
بررسی واقعیت: آیا آدرس شکرگذاری جو بایدن فقط 1000 بازدید داشته است؟

هاینز به این نتیجه رسید که این فرستاده از اهمیت کمتری نسبت به پیام برخوردار است و افزود: “من فکر نمی کنم واقعیت زن بودن این زن باعث تغییر آن شود ، اما دوست دارم این زن باشد زیرا فکر می کنم این یک گام به جلو در تاریخ است. جنبه.”


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید