ساخت بک لینک

به همان اندازه که از بک لینک صحبت می شود ، بین دانستن اینکه لینک دهندهها مهم هستند و دانستن چگونگی به دست آوردن لینک های معتبرو با کیفیت که باعث تقویت SEO شوند ، فاصله زیادی وجود دارد. اما تیم ما یک متود بسیار جدید طراحی و اجرا کرده است که ترکیبی از روش های گوناگون است که باعث می شود به سایت شما هیچ آسیبی نرسد و افزایش رتبه نیز داشته باشد. این ها تمام نکات مهمی بودند که شما اگر آنها را رعایت کنید یک شبکه بک لینک PBN حرفه ای خواهید داشت که نقش یک بمب اتم در پیروزی نبرد با رقبای خود در نتایج گوگل خواهد داشت و قدرت را برای شما به ارمغان خواهد آورد . با ما همراه باشید تا با اصول و قواعد تهیه استراتژی لینک سازی آشنا شوید. اگر خودتان بخواهید به دنبال لینک هایی با کیفیت مشابه باشید و آنها را لیست کنید و لینک های اسپم را حذف کنید زمان بسیار زیادی را باید صرف نمایید.

تنها توجه داشته باشید در مورد بک پیوند تنها تعداد پیوند اهمیت ندارد و کیفی لینک و پیوند نیز نقش بسزایی در سود کار خواهد داشت . اگر حتی بصورت سطحی به دنیای سئو وارد شده باشید، احتمالاً در مورد کاربرد بکلینک ها نیز شنیده اید. به همین خاطر در کلیه متدهای لینک سازی، لینک های رپورتاژی را گنجانده ایم چرا که دارای اهمیت بسیار زیادی در حوزه سئو می باشند. زمانی که ربات گوگل یک بک لینک نوفالو را مشاهده میکند ارزش و اعتباری به صفحه هدف منتقل نمیکند. متخصصان سئو سال ها با استفاده از بک لینک های انبوده وب سایت ها را به نتایج نخست گوگل می آوردند و در بیشتر مواقع سایت هایی که در صفحه نخست حضور داشتند از نظر سرعت ، محتوا و کاربر پسند بودن بسیار ضعیف بودند و گوگل هم همواره این هدف را دنبال میکند که نتایجی را به کاربر نشان دهد که در همان چند لینک اول بتواند نیاز کاربر را برطرف کند از همین رو در سال های اخیر الگوریتم هایی به وجود آمد تا این سایت ها را شناسایی کند و از نتایج حذف کند تا اعتماد افراد به گوگل بیشتر شود و لیست نتایج دقیق تر نسبت به قبل شود .

حتما بخوانید:
آموزش آنلاین با ارزیابی متوالی ، آموزش در بزرگترین سیستم مدرسه VA ، مطالعات

بنابراین وقتی به افراد در مورد لینک های خراب در سایتشان اطلاع رسانی می کنید آن ها با خوشحالی محتوای شما را جایگزین آن می نمایند. روشی که ما این کار را برای شما انجام می دهیم، روشی امن و با کیفیت است که قدرتی فوق العاده را برای شما ایجاد می کنیم.شاید نتوان روش دیگری را با این روش امن و قدرتمند مقایسه کرد. اگر محتوایی از وبسایت شما با متن Anchor مناسب در سایت دیگری لینک شود، آن محتوا به سرعت در موتورهای جستجو افزایش رتبه خواهد داشت. بک لینک باید دائمی باشه : حتما در سایت هایی لینک سازی کنید که بک لینک شما به صورت دائمی درش قرار بگیره چون با حذف بک لینک گوگل متوجه میشه شما لینک سازی کردید یا بک لینک خریدید . در وب سایت های تخصصی سعی کنید هر چند وقت یکبار در مقالات خود به یک منبع با ارزش مانند ویکی پدیا و …

چند نکته بسیار مهم وجود دارد ، اول آنکه لینک ساخته شده باید حاوی کلمه کلیدی سایت شما بوده و در تمام صفحات سایت از آن استفاده شده باشد . این روش از چند سال پیش در لیست روش های بلک هت قرار گرفت.البته تمام لینک هایی که به هر صورتی از طریق صاحب سایت ایجاد شوند به عنوان روش کلاه سیاه شناخته می شوند. بنابراین برای اجرای این روش باید حتما ظرافت های خاصی را رعایت کرد.در واقع بک لینک های PBN اصولی ( که قابل تهیه از طریق همین سایت هستند ) اصلاح شده ی روش بلک هت هستند که با ترکیب روش های کلاه سفید تبدیل به متد کلاه خاکستری شده اند. با این وجود ، دانستن میانگین لینک دهی دامنه های root به شما امکان را می دهد که ROI مورد هدف یک کلمه کلیدی را پیش بینی کنید. اکنون ، شما می توانید اکثر این مراحل را برون سپاری کنید. تا به امروز ۵ سری از بک لینک های رایگان فارسی و ۳ سری بک لینک رایگان خارجی در مجموع ۱۵۰ سایت منتشر شده برای مشاهده تمامی مطالب می توانید به برچسب بک لینک مراجعه فرماید. اگر به دنبال بهترین قیمتها برای خرید بک لینک و رپورتاژ و یک پنل مدیریتی قوی هستید، تسمینو دقیقا همان چیزی است که به آن نیاز دارید.

حتما بخوانید:
صندلی Valadao Flips House جمهوری خواه سابق ، سومین نفر در کالیفرنیا است

دیدگاهتان را بنویسید