“زمین مسطح امروز”: فرماندار فلوریدا مدافعان تعطیلی مدارس را مسخره می کند و می گوید مدارس دولتی باز خواهند ماند


ران دسانتیس ، فرماندار جمهوری خواه فلوریدا ، روز دوشنبه گفت که مدارس دولتی همچنان باز خواهند ماند و کسانی را که از تعطیلی مدارس دفاع می کنند “سیاهچال های مسطح امروز” خواند.

به گزارش آسوشیتدپرس ، فرماندار روز دوشنبه در یک کنفرانس خبری گفت: “تعطیلی مدارس به دلیل ویروس کرونا ممکن است بزرگترین اشتباه عمومی بهداشت در تاریخ معاصر آمریکا باشد.” “افرادی که از تعطیلی مدارس تخفیف ویروس دفاع می کنند ، در واقع کرمهای تخت امروزی هستند.”

با توجه به افزایش موارد تایید شده COVID-19 ، فرماندار گفت که فلوریدا هیچ محدودیت اضافی را که منجر به اخراج یا خسارات مالی برای مشاغل شود ، در نظر نخواهد گرفت. (مرتبط: دستاوردهای زنان جمهوری خواه به حساب نمی آیند): تیم زنان ترامپ برای جشن گرفتن تیم بایدن کمس برای همه زنان به رسانه ها ضربه زد

AP گزارش داد ، دسانتیس همچنین گفت كه مدارس باز خواهند ماند و كشورهایی مانند سوئد ، دانمارك ، سوئیس و آلمان را كه مدارس را بدون عواقب منفی باز نگه می دارند ، باز می دارد.

وی با بیان اینکه اگر والدین نمی خواهند فرزندانشان از نظر جسمی برگردند ، فرزندانشان می توانند به کلاسهای آنلاین ادامه دهند ، گفت: “یادگیری مجازی با حضور شخصی یکی نیست”. حتماً شخصاً به درس بروید.

اظهارات وی پس از آن اعلام شد که مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماریهای عفونی ، دکتر آنتونی فاوسی روز یکشنبه به ABC گفت که کودکان باید این هفته به مدرسه برگردند و شیوع COVID در میان کودکان “واقعاً زیاد نیست”. “

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.

حتما بخوانید:
فروش اسید سیتریک
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید