ریلز اینستاگرام چیست؟ نحوه فعال سازی ریلز در اندروید و آیفون همیار آکادمی

از این امکان جالب به جهت کسب و عمل یا مارک فردی تان به کار گیری کنید. تبلیغات Reels به برندها راه جدیدی را به جهت دستیابی به مخاطبان هدف ارائه می دهد. جای تعجب وجود ندارد که برندهای متعددی در اکنون حاضر اصلی قرار دادن تبلیغات در ریلز اینستاگرام دارند همین روش را آزمایش می کنند. محتوای پشت صحنه به فالوورهای اینستاگرام شما یاری می نماید تا بفهمند شما چه کسی هستید و چرا هر فلان فرآورده را می فروشید.
پس از فعال شدن این اکستنشن، ورقه ای شبیه ورقه اینستاگرام به شما نمایش داده خواهد شد که شما میتوانید کاغذ اینستاگرام خود را از همین قسمت هم به سادگی رئیس کنید. جهت فعال نمودن قابلیت ریلز، روی مثبت ( + ) در زیر صفحه اینستاگرام خویش کلیک نموده و همانطور که تماشا میکنید به آسانی ریلز برای شما فعال میشود. البته بایستی در لحاظ گرفت که ریلز نیز اهمیت تنوع متعددی در گزینه‌های صوتی است، البته در مقایسه اهمیت تیک تاک، یک کتابخانه گسترده نیست.
بیشتر صوتی که در ریلز استعمال میشود از ویدیوهای تیک تاک به دست می‌آید. در واقع به همین معنا میباشد که ریلز و مخاطبان آن به جهت ساختن ویدئوها، به نوعی به تیک تاک متکی هستند. برخلاف ریلز اینستاگرام کتابخانه صدای تیک تاک محدود به یک سری نمونه موسیقی ارائه شده، نیست. کاربران تیک تاک میتوانند هر لحظه صداهای جدیدی ساخت نمایند که گهگاه زمان ها قسمتی از گرایش‌های جدید میشوند و حتی پیروزی اولیه را به هنرمندان ترانه مستقل دیتا است. در روش نخستین شما می بایست از نحوه اکستنشن Inssist مبادرت کنید و در زوش دیگر می‌توانید به شکل مستقیم مانند آیفون در گوشی اقدام به ساخت ریلز و انتشار آن کنید. متاسفانه طریق دوم به این معنی که قرار دادن مستقیم ریلز از طرز گوشی‌های اندروید هنوز در بعضا کشورها نظیر کشور‌ایران فعال نشده هست اما اینستاگرام عهد دیتا به زودی آن را به جهت کل کشورها فعال کند.

  • در ادیتور ریلز ابزارهای متنوعی جای دیتا شده می باشد تا بتوانید ریلزهای اینستاگرام خود را به آسانی ویرایش کنید.
  • همچنین در صورتی که هنگامی در ورقه اساسی اپلیکیشن اینستاگرام حضور دارید اساسی انگشت خود به سمت چپ بکشید، به بخش دوربین در همین اپلیکیشن می‌روید.
  • به جای کیفیت ویدیوهای خود، بخش اعظم روی اصالت و سرگرمی تمرکز کنید.
  • صفحۀ گوشی خود را به سمت بالا بکشید و کلیپ 15 ثانیه ای ریلز را قرار دهید.
  • وقتی روی سوییچ ضبط ضربه می‌زنید، یک شمارش معکوس به‌صورت 1، 2، 3 به جهت شما نمایش دیتا می‌شود.
  • Featur های متعدد اینستاگرام در رقابت خود اصلی Tik Tok همیشه برنده خیس بوده اند.

یکی از بهترین روش‌های بازاریابی در اینستاگرام همین است که از قابلیت‌های جدید همین اپلیکیشن استعمال کرده و کلیدی کمک آن تولید محتوا انجام داد. اینستاگرام به همین طرز نرخ تعامل را بالا می‌برد و اکانت شما را به کاربران بیشتری نشان می‌دهد. برهان همین موضوع آن بود که تیک تاک یک عدد از پرطرفدارترین اپلیکیشن‌های چینی بود که طرفداران متعددی هم داشت.
در همین حوالی ریلز در اینستاگرام فعال شد و اکثری از اعضا را شادمان و سورپرایز کرد. در این قابلیت و امکان جدید، کاربران می‌توانند در خویش اینستاگرام، روی ویدیوهای‌شان که در بین 15 تا 60 ثانیه است، یک‌سری افکت‌ها قرار بدهند. مثلا افکت‌های تصویری، موسیقی، کم و کردن سرعت ویدیو، استیکر و… چیزی شبیه به به عبارتی استوری خودمان اهمیت چندین قابلیت‌های بیشتر. در هر رخ می‌خواهیم در مقاله‌ای که پیش رویتان قرار داراست نه‌تنها در مورد ریلز و ویژگی‌های آن، بلکه نحوه‌ی دسترسی و فعالیت با قابلیت و امکان ریلز در اینستاگرام توضیحات کاملی را ارائه دهیم.
کاربران اینستاگرام می‌توانند کلیپ‌های ویدیویی و عکس‌های تنظیم‌شده را کلیدی نیز ضبط و ویرایش نمایند و آن ها را در فید، استوری و ورقه reels به اشتراک بگذارند. همین امکان برای اشخاصی که ایجاد محتوا مینمایند و همینطور کمپانی تولید محتوا از دارای بالایی برخوردار است. ریلز اینستاگرام یک قالب محتوایی می باشد که به شما امکان میدهد ویدیوهای جالب کوتاهی ایجاد کرده و به اشتراک بگذارید که برخلاف استوری‌های اینستاگرام پس از ۲۴ ساعت ناپدید نمی‌شوند.
بعد از پیدا نمودن برنامه روی آن ضربه بزنید و تعدادی ثانیه نگه دارید تا یک منو برای شما گشوده شود. اینستاگرام به طور تروتمیز بروز رسانی هایی برای برنامه خود قرار میدهد. در همین پیدایش رسانی ها قابلیت و امکان های جدید برای شما فعال میگردد و یا مشکلات ورژن قبل برطرف میشود. به این ترتیب اگر ریلز اینستاگرام برای شما هنوز فعال نمیباشد میتوانید برنامه را آپدیت نمایید تا فعال شود. برای بروز رسانی همین برنامه اگر از گوشی اندرویدی به کار گیری میکنید وارد گوگل Play شوید. اسم Instagram را در قسمت جست جو آن وارد نمایید و روی آیکن برنامه ضربه بزنید.

ریلز و استوری چه تفاوتی دارند؟

همچنین در رخ وجود هرگونه سوال و یا ابهامی‌ در همین خصوص، شما می‌توانید اصلی متخصصین واحد دیجیتال مارکتینگ وب‌رمز در این زمینه مشورت نموده تا بتوانید حضور خود را در دنیای اینترنت پررنگ‌تر نمایید. همینطور می‌توانید از ابزارهای رسم و نوشتاری و کپشن اینستاگرام هم استفاده کرده و از فی مابین برچسب‌های اینستاگرام برچسب دلخواه خود را تعیین کنید. صد رد صد تو آپدیت بعدی مقاله، طرز های بیشتری رو معرفی می‌کنیم. به جهت دیدن سایر شیوه های تماس با پشتیبانی اینستاگرام میتوانید مطلب آموزش ۴ نحوه تماس اهمیت پشتیبانی اینستاگرام را مطالعه کنید.
عمومی
ریلزها در ابتدا ویدیوهای 15 ثانیه ای بودند و بعد از آن از مدتی این عدد به یک دقیقه و در نهایت به 90 ثانیه در اینستاگرام ارتقاء یافت. از سوی دیگر در اکسپلور اینستاگرام یک قسمت خاص ریلز در لحاظ گرفته شده که همین امر هم قابلیت و امکان چشم شدن همین گونه از محتوا را ارتقا دیتا است. میشه گفت که توی اینستاگرام آنگاه 24 ساعت توی استوری ناپدید میشه اما توی تیک تاک همین ویدیو ها رو همیشه می توانند اعضا بهشون دسترسی داشته باشند.

حتما بخوانید:
تام Cotton پس از انتقاد از پروژه "1619" NYT با واکنش شدید روبرو شد

ضبط و ویرایش ریلز در اینستاگرام

یکی از ساده‌ترین روش‌هایی که برای تمام اکانت‌های اینستاگرام می‌تواند پاسخ دهد استفاده از اکستنشن کروم است. در همین نحوه صرفا به اندازه هست وارد مرورگر گروم در سیستم کامپیوتر خود شوید و آن‌گاه اکستنشن inssist را دانلود کرده و آن را به کروم طولانی تر کنید. اعتنا کنید، چنانچه پیج‌تان خصوصی باشد، ریلزتان نیکی در اکسپلور و خیر در هشتگ‌ها دیده نمی‌شود. به این ترتیب در صورتی که هدف‌تان جذب فالوور جدید، پیج را به موقعیت عمومی در بیاورید. در غایت و آنگاه از این که تغییرات حتمی را به وجود آوردید، کافی می باشد مورد Share که در تصویر بالا مشخص و معلوم میباشد را انتخاب کنید. در ضمن در همین بخش می‌توانید توضیحات یا همان کپشن شامل هشتگ و نوشته و…
اگر یک اکانت پرایوت دارید، فقط افرادی که آن را فالو میکنند می‌توانند ریلزهای منتشر شده بوسیله آن اشتراک را بازدید کنند. حتی چنانچه کسی ریلز شما را اهمیت فردی که در دنبال‌کنندگانتان نیست به اشتراک بگذارد، وی کار کشته نخواهد بود آن ریلز را ببیند. از سوی دیگر اگر یک فولدر صوتی اورجینال و خاص خودتان را در ریلز به کارگیری کرده باشید، کسی قوی نخواهد بود آن پوشه را ذخیره یا در ریلزهای دیگر به کار گیری کند. گزینه ریلز با محدودیت‌های خیلی دوچندان و تنها به جهت بعضی افراد نشان میشه و بهترین گزینه برای کشور ایران بیش تر نمودن هایلایت reels هست. آیتم ریلز دارای حصر های خیلی فراوان و صرفا به جهت بعضی افراد نشان میشه و بهترین گزینه برای کشور‌ایران اضافه کردن هایلایت reels هست.

با ریلز اینستاگرام عمده از قبل چشم شوید

می‌توانید از نحوه دکمۀ camera در به عبارتی لحظه reels اینستاگرام خویش را ضبط کنید. حتماً سؤال می‌کنید که چرا تابه‌حال ریلز اینستاگرام را ندیده‌اید؟ همان‌طور که گفتیم ریلز اینستاگرام فقط در چند از کشورها فعال شده میباشد و ایران جزء این کشورها نبوده است. البته بعضی از اکانت های اهل ایران اعلام کرده‌اند که این ویژگی برای آن‌ها فعال شده هست و این خبر خیلی لطف هست که نشان می‌دهد ریلز هنوز در مرحلۀ آزمایشی می باشد و احتمالاً برای تمام اکانت‌ها در دنیا فعال می‌شود. مخصوصا زمانی کالا خاصی دارید یا این که دست کم هنگامی قرار است متاع را اصلی یک تخفیف خوب به اشتراک بگذارید، ویدیوهای ریلز در فروش بیشتر یاری متعددی به شما خواهند کرد. در آن زمان اعضا تنها می‌توانستند در ریلز ویدیوهای کوتاه 15 ثانیه‌ای منتشر کنند.
ریلزهای آموزشی آنان در پاسخ پرسشی‌هایی هست که مهم “چگونه” شروع می‌شوند. “چگونه از شر پشه‌های گیاهان خلاص شویم؟”، “چگونه اشکال متفاوت گیاهان را نشر دهیم؟”، “چگونه گیاهانی را انتخاب کنیم که دوستدار حیوانات خانگی ما هستند؟”. محتواهایی که این مارک ساخت می کند دقیقا مرتبط اهمیت دغدغه جامعه هدفش هستند.
در تحت کاغذ حالت‌های مختلف مانند پست ، استوری ، لایو و ریلز را بازدید می‌کنید . جامع‌ترین گروه ایده‌های پست‌گذاری که کمک‌تان می نماید نه‌تنها جان تازه‌ای به پیج‌تان بدهید، بلکه مخاطبان‌تان را میخکوب محتواهایتان کنید. شما حتی می‌توانید خودتان یک ترند نو را به وجود آورید و از فالوورهایتان بخواهید در این ترند به Live Saver Instagram شما بپیوندند. حواستان باشد به جهت ترند خود یک هشتگ منحصربه‌فرد به شخص ساخت کنید تا مخاطبین مهم همین هشتگ، ویدئوهای خویش را به اشتراک بگذارند. یک دختر ۱۸ ساله رقصنده و هنرمند میباشد که پدیدآورنده حرکات ترند بسیاری است. او دارای خرید کفش‌های بی آلایش جردن و رنگ کردن و کشیدن طراح‌های جذاب بر بر روی آن‌ها، مخاطبین بسیاری را جذب کرده است.

آموزش گذاشتن ریلز در اینستاگرام ایفون و اندروید

متوجه نگرانی شما برای این مسئله هستم، اما متاسفانه آپدیت جدید اینستاگرام همین قابلیت رو گرفته که ویدئوها به رخ ریلز نباشه. آیا آن‌گاه از زدن ادیت ریل، مورد also share to feed رو می‌بینین که مورد شو فعال کنین؟ اگه بله، همین کارو بکنین. اگه نه، پس توصیه می‌کنم یه ورژن قدیمی تر اینستاگرام رو کارگزاشتن کنین، ترجیحا جنس 2020 رو قابلیت و امکان برگردوندن ریلز به فید رو داشته باشه. در حال حاضر، همه پست‌های ویدئویی در قالب ریلز منتشر می‌شه زیرا اینستاگرام چنین تصمیمی گرفته. دیگر خبری از اشکال پست ویدئویی نمی باشد و این مورد قضیه اکثری از کاربران را نگران کرده است.

حتما بخوانید:
10 تاکتیک خدمات حمل و نقلی که هرگز شکست نمی خورند

پایتون چیست؛ کاربرد لهجه برنامه نویسی پایتون

علاوه بر این، بقیه اعضا اینستاگرام می‌توانند ریلز شما را لایک نموده، درباره آن حیث بدهند ویا آن را ذخیره کنند. به جهت اینکه بتوانید امکان ریلز را در اینستاگرام خویش فعال کنید، کافی میباشد INSSIST Extension را در گوگل کروم جستجو نموده و اولی لینک و پیوند اکران دیتا شده در وب سایت گوگل کروم را گشوده نمایید. بعد در برگه باز شده بر روی آیتم Add کلیک نمایید تا این اکستنشن به مرورگر کروم شما طولانی تر شود. یک عدد از قابلیت و امکان های اینستاگرام که اعضا متعددی از آن استفاده می نمایند ریلز یا این که Reels 🎬 است. در این مطلب از انزل وب به آموزش ۹ نحوه فعال کردن ریلز اینستاگرام در اندروید و آیفون میپردازیم. به جهت ساخت یک Reels از کاغذ کلیدی اینستاگرام، بر روی + در بالا سمت راست ضربه بزنید و به تب Reels در زیر کاغذ بروید. در این قسمت می‌توانید به راحتی ریلز دلخواه خود را ساخت و منتشر کنید. از این‌رو، ضروری هست تا جور محتوای ریلز خویش را کلیدی دقت و وسواس خاصی انتخاب نمایید. همه ما از محبوبیت تیک توک مطلعیم و می دانیم که برهان محبوبیت آن قابلیت تولید و اشتراک گذاری ویدیوهای 1 دقیقه ای دارای جلوه های مختص است. می توانید ویدیوها را از تیک تاک به شکل بدون‌پول دانلود نمایید دیدنی میباشد بدانید که تیک تاک وابسته به دولت چین است.
تولید محتوا به جهت اشکال سایت‌ها، چه به صورت متنی و چه تصویری، موشن گرافیک حرفه ای، طراحی لوگو و بنر، سرویس ها دیجیتال مارکتینگ و … را از دنیپر بخواهید. در درحال حاضر حاضر خیر و ریلز اینستاگرام تنها به جهت دستگاه های iOS قابل دسترسی و استفاده است. Reels را می‌توان در Explore نشان بخشید و در Story به اشتراک گذاشت. زمانی که یک Reels آپلود می‌کنید، می‌توانید تعیین کنید که آن را در فید خویش نیز پست کنید. سپس از آنکه اندازه ریلز را با انگشتانتان تنظیم کردید نشانه سه نقطه در بالا سمت راست را گزینش کنید.
سایز ریلز برابر با سایز استوری و ۱۰۸۰ پیکسل در ۱۹۲۰ پیکسل است. به جهت رفع این مشکل، به مدت سه هفته اساسی یک ip خارجی (یک مرزو بوم خاص) از طریق فیلترشکن وارد اینستاگرام شوید و کار نمایید تا اینستاگرام حالت جغرافیایی شما را در آن مرز و بوم تشخیص دهد. برهان دیگری به نقل از که وجود دارد، می تواند مربوط به اکانت شما باشد. ممکن است همین قابلیت و امکان به جهت اکانت شما غیر فعال یا غیر قابل دسترس شده باشد که باید مدتی شکیبایی کنید تا مجدد همین امکان برایتان فعال شود. بر روی او‌لین آیتم ای که به شما نمایش دیتا می‌ شود کلیک کنید.
حالا می توانید ویدئوی خویش را در انتخاب کنید، آنگاه روی مورد ADD بزنید. برای تدریس فعال سازی ریلز در آیفون و اندروید در اینستاگرام دو شیوه وجود دارد. درصورتیکه این قابلیت و امکان برای شما فعال شده باشد در کنار مورد STORY آیتم جدید REELS را مشاهده خواهید کرد. البته همین اولی باری نمی باشد که فیس‌بوک از تیک تاک تقلید مینماید مهم این‌حال به‌خاطر محبوبیت شدید همین اپلیکیشن اقدام اینستاگرام قابل پیش‌بینی بود. اگر به خاطر داشته باشید فیس‌بوک یک‌سری سال پیش استوری‌های ویدئویی را از اسنپ‌چت تقلید کرد.
همچنین حساس کلیک کردن بر روی نشانه میکروفن همین قابلیت و امکان برای شما فراهم می شود که در زمان رکورد کردن فیلم، صدای خود را به آن بیشتر کنید. به این ترتیب مطمئن خواهید بود که صدا و تصویر اهمیت هم سینک هستند. در ریلز افکت های بخش اعظم و متمایز نسبت به استوری وجود دارد.
اگر مالک یک برند مواد غذایی، دستورالعمل‌های جذاب اصلی استعمال از فرآورده خویش را تدریس دهید. همین ایده‌ها، سبب ساخت اقتدار، افزایش معتبر و ارتقای رابطه اساسی مخاطبین می‌شوند. جهت همین کار، ابتدا نهایی ورژن برنامه اینستاگرام را در آیفون یا اندروید بارگیری نمایید و برنامه را گشوده کنید. چنانچه برای شرکت در عصر وبمستران هوشمند و شروع به دست آوردن و فعالیت خودتان مردد هستید، همین اکنون دموی عصر را دانلود کنید و اولی قدم را به جهت راه‌اندازی به دست آوردن و کارتان بردارید. در تلفن همراه های iOS کلید کناری مهم سوییچ ارتقا صدا را فشار دهید تا Slide to Power Off را ببینید. آنگاه از آن Slide to Power Off را به سمت راست بکشید تا موبایل آیفون شما خاموش شود.
سپس تصویرسازی نمایید که چطور می‌توانید سطح به تراز به همین هدف برسید. به یاد داشته باشید عمده از ۳ هدف را در یک ریلز دنبال نکنید. استوری موفقیت یا فیلم‌نامه مصور به شما امداد می‌کند تا هدف ها خویش را به تصویر بکشید.

دیدگاهتان را بنویسید