“ریاست تاریخی”: رئیس FCC آجیت پای در ژانویه استعفا داد


رئیس کمیسیون ارتباطات فدرال ، آجیت پای روز دوشنبه اعلام کرد که پس از روی کار آمدن جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، قصد دارد از 20 ژانویه کناره گیری کند.

CNBC گزارش داد ، آجیت پای در بیانیه ای اعلام کرد که چهار سال دیگر ، به عنوان رئیس کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) ، بازنشسته خواهد شد. وال استریت ژورنال می نویسد ، باراک اوباما ، رئیس جمهور پیشین ، پای را به عنوان کمیسر FCC در سال 2011 معرفی کرد و رئیس جمهور دونالد ترامپ ، او را به عنوان رئیس آژانس در سال 2017 معرفی کرد.

پی در بیانیه خود گفت: “من افتخار این را داشتم که در تمام زندگی خود از جمله رئیس FCC در چهار سال گذشته در کمیسیون ارتباطات فدرال خدمت کنم.” بیانیه، به گفته خبرنگار رول کریس چوفی. (مربوط می شود: رئیس FCC Ajit Pai قدم بزرگی در جهت تکمیل Robocalls برمی دارد)

وی گفت: “من از رئیس جمهور ترامپ که به من فرصتی برای هدایت آژانس در سال 2017 ، از پرزیدنت اوباما برای انتصاب من به عنوان کمیسر در سال 2012 و از رئیس اکثریت سنا ، مک کانل و سنا ، برای تأیید دو بار من سپاسگزارم. . اولین آمریکایی آسیایی به ریاست FCC یک امتیاز ویژه بود. همانطور که اغلب می گویم: فقط در آمریکا – او ادامه داد.

طبق CNBC ، پای از میراث ماندگار در مورد بی طرفی شبکه برخوردار خواهد بود. در دسامبر 2017 ، پای با همکاران خود در کمیساریای جمهوریخواه FCC با 3-2 رأی به لغو مقررات مربوط به دوران اوباما مبنی بر ممنوعیت شارژ ISP برای خدمات با کیفیت بالاتر رای داد. نیویورک تایمز.

حتما بخوانید:
برنامه بدنسازی؛ ۵ برنامه تمرینی بدنسازی با عکس

به گزارش تایمز ، پی گفت: “ما به مصرف كنندگان كمك می كنیم و رقابت را تشویق می كنیم.” “ارائه دهندگان پهنای باند انگیزه بیشتری برای ساخت شبکه ، به ویژه در مناطق کم برخوردار خواهند داشت.”

آجیت پای رئیس FCC پس از شهادت در جلسه دادرسی کاپیتول هیل در ماه ژوئن ، با اعضای کمیته فرعی تصویب سنا خداحافظی می کند. (تراشه Somodevila / گتی ایماژ)

طبق CNBC ، دوره پنج ساله پای در ژوئن 2021 به پایان می رسید. رئیس جمهور منتخب جو بایدن می تواند رئیس جدید FCC را یک بار در سمت خود انتخاب کند ، بدون در نظر گرفتن تصمیم پای.

مایک اوریلی ، کمیسر FCC ، که به همراه پی عضوی از کمیته بود ، گفت: “به دوست و همکارم ، آجیت پای ، به دلیل مسئولیت ریاست FCC تبریک می گویم.”

“کمیسیون آن از طریق بازگرداندن چارچوب نظارتی لمس نور کمیسیون موفق برای ISP ها تا نوسازی قوانین رسانه ، باز کردن باند های بیشتر برای استفاده تجاری و گسترش دسترسی باند پهن به آمریکایی های غیرخدمتدار ، “اورئلی افزود.

علاوه بر اورئلی ، چندین گروه ارتباطی پس از اعلامیه وی ، موفقیت مسئولیت ریاست FCC را به وی تبریک گفتند. (مرتبط: منحصر به فرد: رئیس FCC ، آجیت پای “تهدید منحصر به فرد” شرکت های چینی برای ایالات متحده را توضیح می دهد)

“این یک دوره ریاست جمهوری تاریخی بود: بیشترین طیف منتشر شده برای استفاده بی سیم تجاری ، اصلاحات دیرهنگام قوانین 30 ساله برای استقرار زیرساخت ها و تعهد به خدمات به مشتری و منافع عمومی گسترده تر با تحریک رقابت و نوآوری در بخش خصوصی. ، “مردیت اتول بیکر ، رئیس و مدیر عامل شرکت ارتباطات CTIA ، در بیانیه ای گفت.

حتما بخوانید:
کاربرد سولفات پتاسیم-سولفات پتاسیم-پگاه محیط آرین

انجمن اپراتورهای تلویزیون ملی و مخابرات ایالات متحده نیز پای را به خاطر کارش به عنوان رئیس FCC ستودند.

با این حال ، برخی از گروه های طرفدار مقررات بی طرفی خالص ، میراث پای را مورد انتقاد قرار داده اند.

ایوان گریر ، معاون گروه آنلاین ضد آینده ، در بیانیه ای گفت: “آجیت پای به عنوان یکی از فاسدترین مقامات حکومتی قرن به تاریخ پیوست.” “حمله بی رحمانه او به بی طرفی شبکه و استقبال آشکار از انحصارات بیگ مخابرات بیشترین واکنش را در فضای داخلی بین حزب در عصر مدرن برانگیخته است.”

گریر افزود: “ترک پایی نمی تواند خیلی زود انجام شود.”

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید