روی بلانت ، سناتور جمهوری خواه ، درباره مداخله احتمالی بایدن: “امیدوارم رئیس جمهور آنجا باشد.”


روی بلانت ، سناتور جمهوری خواه میسوری روز یکشنبه به CNN گفت که امیدوار است رئیس جمهور ترامپ در مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب جو بایدن شرکت کند.

اگرچه ترامپ گفته است اگر بیدن رسماً آرا College کالج انتخابات را به دست آورد کاخ سفید را ترک خواهد کرد ، اما وی همچنین اظهار داشت که انتخابات “یک تقلب کامل” بود و حتی گزارش شده است که ایده یک مبارزات انتخاباتی 2024 را نیز آغاز کرده است. در هفته تصدی مقام

بلانت به یکی از مهمانان CNN گفت: “من امیدوارم که رئیس جمهور در روز تأسیس آنجا باشد و به کار خود ادامه دهد تا ببیند چه کاری می توانیم انجام دهیم تا یک رئیس جمهور در آنجا حضور داشته باشیم و بایدن معاون رئیس جمهور در آن روز قسم بخوریم.” دانا باش.

نگاه میکنم:

باش گفت: “خوب ، تو گفتی كه امیدوار بودی كه او آنجا باشد.” “منظور من ، هیچ نشانه ای برای رفتن او وجود ندارد. آیا با او صحبت می کنید و سعی می کنید او را وادار به این کار کند؟ “

بلانت پاسخ داد: “نه ، اما من مطمئناً کارکنان وی را تشویق کردم که اکنون انتقال را در نظر بگیرند.” “به فرصت موجود در گرجستان نگاه کنید تا به ما کمک کند این کرسی ها را در سنا بدست آوریم. ببینید اگر رئیس جمهور کاخ سفید را ترک کند ، رئیس جمهور چه کاری می تواند انجام دهد ، زیرا او می گوید در صورت از دست دادن رای در کالج انتخاباتی برای کمک به ما در پیروزی مجدد مجلس در سال 2022 ، این کار را می کند.

حتما بخوانید:
ژل کرم آبرسان پوست خشک هیدرو بوست نیتروژنا Neutrogena Hydro Boost - نازخانوم

“من فکر می کنم او نقش زیادی در رئیس جمهور ترامپ دارد و امیدوارم که او این نقش را داشته باشد و به راه شما برای رفتن به آنچه در آینده برای او پیش می رود نگاه کند ، با این فرض که این انتخابات به همان شکلی پیش رود که به نظر می رسد این اتفاق خواهد افتاد ، ” (مربوط می شود: مبارزات انتخاباتی رونا مک دانیل در جورجیا س fromالی از یک رأی دهنده ناامید ترامپ را مطرح می کند که می گوید مسابقه سنا “از قبل تصمیم گرفته شده است”)


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید