رویاهای خوشی بهار درباره بازگشت به “بایدن” “عادی” ، “خسته کننده” است


جوی بهار روز جمعه رئیس جمهور منتخب جو بایدن را تشویق کرد و گفت که ورود کسی در ماه ژانویه به کاخ سفید “خسته کننده” است.

بهار ، به همراه شرکای The View آنا ناوارو و سانی هاستین ، توافق کردند که بایدن و معاون تازه انتخاب شده کامالا هریس نمایانگر “بازگشت به شرایط عادی” هستند ، که لزوماً هیجان انگیز نیست ، اما آنها منتظر دیدن آن هستند. (مرتبط: “شما باید واضح تر باشید”): جوی بهار سانی هاستین را برای داستان “تعریف پلیس” به چالش می کشد)

نگاه میکنم:

آنا ناوارو اولین نفری بود که مصاحبه روز پنجشنبه بایدن و هریس از CNN را با جیک تاپر انجام داد.

ناوارو با بیان اینکه تفاوت بین نحوه کار بایدن با وزارت دادگستری و نحوه کارش را آغاز کرد ، گفت: “برداشتن آن از من کاملاً عادی ، عاقلانه ، چقدر پیر و چقدر احساس مکالمه داشت.” رئیس جمهور دونالد ترامپ

وی گفت: “این وزارت دادگستری من نیست. این وزارت دادگستری مردم است. قبل از ترامپ ، من به شما می گفتم این یک رئیس جمهور است که می گوید ، “آسمان آبی است” ، اما با توجه به آنچه که ما در حال حاضر از آن عبور می کنیم و می بینیم که دونالد ترامپ با ویلیام بار مانند مینیون خود رفتار می کند و بیل بار نیز چنین رفتاری دارد. ناوارو توضیح داد: مانند یک مینیون ، بسیار با طراوت است.

وی در ادامه گفت که خوشحال است که می بیند وی قول خود را درباره کابینه “مانند آمریکا” و برنامه خود برای کار با هریس به عنوان یک شریک زندگی ، و نه یک زیردستان را تکرار می کند.

حتما بخوانید:
آموزش آنلاین با ارزیابی متوالی ، آموزش در بزرگترین سیستم مدرسه VA ، مطالعات

ناوارو در پایان گفت: “منظورم این است كه واقعاً احساس می كردم شما می دانید كه روز جدیدی در راه است.”

– آره. با طراوت است. کمی خسته کننده است ، نه؟ بهار پاسخ داد: “من این را دوست دارم”.

گروه کر از دیگر موضوعات خوب گفت: “من آن را می گیرم”.

قبل از اینکه س questionال را به هاستین بپردازد ، Behar اضافه کرد: “من می خواهم در سال 2021 خسته شوم.”

هاستین با بیان اینکه از دیدن این رابطه خوشحال است گفت: “می دانید ، این کار خسته کننده بود و طبیعی بود و من به دنبال بازگشت آن به حالت عادی بودم و می دانید که چنین بود – برای من آنقدر طراوت بخش بود که افراد بزرگسالی در اتاق هستند.” که در آن هریس به عنوان یک شریک برابر دیده خواهد شد.

وی در پایان گفت: “او شبیه شخصی بود که رئیس جمهور بود ، شخصی معاون رئیس جمهور بود و من او را دوست داشتم.”


منبع: outlandernews.ir