روند دور شدن از دلار و یورو در روسیه برگشت ناپذیر است
روند دور شدن از دلار و یورو در روسیه برگشت ناپذیر است

افزایش دادن:

رئیس اقتصاد – مدیر کل بانک وی تی بی روسیه که یکی از بزرگترین بانک های این کشور محسوب می شود، روند خروج دلار از مبادلات تجاری و تبدیل به ارزهای ملی در تجارت با سایر کشورها را غیرقابل برگشت اعلام کرد.

به گزارش فصل اقتصاد به نقل از رشتودی، آندری کاستین، رئیس بانک وی تی بی روسیه، یکی از بزرگترین بانک های این کشور را روند دور شدن این کشور از دلار و یورو در تجارت خارجی دانست. برگشت ناپذیر است
وی در سخنرانی خود در مجمع اقتصادی اوراسیا گفت: روند حذف دلار و یورو آغاز شده است و برای روسیه این رویکرد برگشت ناپذیر است. در شرایط فعلی شرکای اقتصادی میان مدت ما چین، کشورهای اتحادیه اوراسیا، ترکیه، هند، خاورمیانه، آمریکای لاتین و آفریقا خواهند بود. استفاده از ارزهای ملی در تجارت با این گروه از کشورها اولویت اصلی ما خواهد بود.

فصل اقتصاد

این بانکدار روسی تاکید کرد: همچنین تصمیم آمریکا و کشورهای غربی برای مسدود کردن دارایی های ارزی روسیه نشان می دهد که هیچ کشوری از چنین اقداماتی مصون نیست و این وضعیت به احتمال زیاد باعث دور شدن سایر کشورها از ارزهای اصلی خواهد شد.
کاستین تاکید کرد: هیچ کشوری نمی تواند در اقتصاد جهانی تحت سلطه دلار خود را کاملا مصون از چنین حملاتی بداند.
روسیه در سال 2018 طرحی را برای خروج دلار از اقتصاد خود تصویب کرد که در چارچوب آن قرار بود در مدت 6 سال روند اجرای اقدامات دور شدن از دلار در تجارت خارجی این کشور تسریع شود. عادت زنانه.
انتهای پیام/حتما بخوانید:
بزرگترین اتحادیه معلمان آمریکا