رونا مک دانیل از این ایده که دعوا درباره مبارزات انتخاباتی ترامپ انتخابات را لغو می کند فاصله می گیرد


ران مک دانیل ، رئیس کمیته ملی جمهوری خواهان گفت جمهوری خواهان به سادگی “در حال بررسی” ناهنجاری های انتخاباتی هستند که روز پنجشنبه از وی س ifال شد که آیا وی معتقد است دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در انتخابات سال 2020 پیروز شده اما آن را از وی به سرقت برده است.

“آیا این تصور را دارید که صبح امروز دونالد ترامپ در این انتخابات پیروز شد و این انتخابات از او به سرقت رفته است؟” یا فقط می خواهید بررسی کنید؟ شما کجای این هستید؟ وینس کوگلیانس ، مجری برنامه WMAL ، صبح روز در مرکز خرید از مک دانیل سال کرد.

مک دانیل گفت: “من فکر می کنم ما در مرحله بررسی هستیم.” “شما قبل از تأیید رأی گیری ، فرایندی دارید که به یک دلیل بررسی می کنید ، بنابراین می توانید ناهنجاری ها را بررسی کنید. در این انتخابات ، من فکر می کنم ما بیش از گذشته یافته ایم. “

“آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. بیایید به هر رای قانونی نگاه کنیم. اگر چیزی برای پنهان کردن نیست ، پس نگران نباشید ، “مک دانیل بعداً در مصاحبه افزود.

چارچوب بندی اقدامات قانونی کارزار انتخاباتی مک دانیل ترامپ با آنچه رئیس جمهور انجام داده فاصله زیادی دارد او پافشاری کرد او قربانی “تقلب در رای دهندگان در سراسر کشور” است و برنده قانونی انتخابات است. (مرتبط: گزارش: سیستم های رأی دادن به سلطه باعث تقلب در رای گیری در میشیگان یا جورجیا نشده است)

اظهارات مک دانیل همچنین با وکیل مبارزات انتخاباتی ترامپ مغایرت دارد سیدنی پاول، که روز پنجشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که اختلافات انتخاباتی مبارزات انتخاباتی ثابت خواهد کرد که ترامپ “با یک پیروزی چشمگیر پیروز شد”.

حتما بخوانید:
2 مامور مالیاتی به اتهام دریافت 45 هزار دلار رشوه دستگیر شدند

مک دانیل بر چگونگی یافتن تقریباً 6000 برگ رأی گیری نشده در بازرسی از آرا vote در جورجیا تأکید کرد ، به گفته فاکس 5 آتلانتا ، منجر به 14000 رأی رئیس جمهور منتخب جو بایدن در این ایالت به کمتر از 13000 رأی ،

وی همچنین به ادعای اعتراض آمیز مبنی بر مجاز نبودن نظرسنجی کنندگان جمهوریخواه برای شمارش آرا in در مراکز مهم رای دهی در سراسر کشور اشاره کرد.

به گزارش نیویورک تایمز ، اسناد دادگاه از مبارزات انتخاباتی ترامپ در نوادا و پنسیلوانیا اعتراف می کند که ناظران نظرسنجی های جمهوری خواهان در اتاق های سرشماری بوده اند. این کمپین در دادگاه استدلال کرد که ناظران جمهوریخواه باید در نزدیکی کارگران شمارش آرا قرار بگیرند.

مک دانیل گفت: “این خنده دار است که دموکرات ها می گویند فقط نتایج را بپذیرید.” “هیلاری کلینتون هرگز نتایج سال 2016 را قبول نکرد. ما دو یا سه سال تحقیق در مورد توافق نامه های مخفی روسیه را گذراندیم ، که معلوم شد هیچ چیز نبود زیرا دموکرات ها نتایج را قبول نکردند.”

“اجازه دهید این روند شکل بگیرد و وقت خود را با جمهوریخواهانی که احساس می کنند ، به ویژه کسانی که بخشی از آن بودند ، از حق رای خود رد کنند و هیچ شفافیتی وجود ندارد و در بسیاری از کشورها در میدان جنگ آزاد و عادلانه نیست. “، او گفت.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به صورت رایگان در اختیار هر ناشر واجد شرایط اخباری است که می تواند مخاطبان زیادی را در بر گیرد. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.

حتما بخوانید:
گزارش: GOP قصد دارد برخی از کابینت های انتخابی را مسدود کند ، نسخه ی نمایشی ممکن است "گوسفند قربانی" را ارائه دهد
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید