رونا مک دانیل ، رئیس کمیته ملی جمهوری خواهان از میشیگان می خواهد تا تأیید نتایج انتخابات را به تعویق بیندازد


رونا مک دانیل ، رئیس کمیته ملی جمهوری خواهان ، از شورای ایالتی میشیگان خواست تا تأیید نتایج انتخابات ایالت را روز شنبه موکول کند.

در نامه ای به امضای رئیس GOP میشیگان ، لورا كاكس ، مك دانیل ، اهل میشیگان ، از هیئت مدیره خواست كه تا 14 روز مجوز تأیید را به تأخیر بیندازد تا اجازه بازرسی و تحقیقات جامع برای مقابله با “ناهنجاری های عددی و گزارش های معتبر بی نظمی های رویه” را بدهد. “

در این نامه آمده است: “بررسی ساده این بی نظمی ها در حال حاضر و بدون بررسی دقیق فقط باعث ایجاد بی اعتمادی در میان رای دهندگان میشیگان می شود.” (مرتبط: ادعاهای ترامپ درباره کلاهبرداری با اقدامات خودش پشتیبانی نمی شود)

به ویژه ، جمهوری خواهان با آنچه که فکر می کردند شمارش آرا vote نادرست است ، به دلیل هجوم آراots به ایمیل ، مخالفت کردند. مک دانیل همچنین از توانایی ناظران انتخابات جمهوری خواه در نظارت دقیق بر انتخاب آرا انتقاد کرد.

به گزارش NPR ، وی در 7 نوامبر گفت: “بخشی از فرصت نظارت در واقع دیدن برگه های رای است.”

این نامه آخرین تلاش جمهوری خواهان برای جلوگیری از تأیید نتایج میشیگان است که نشان می دهد رئیس جمهور منتخب جو بایدن با بیش از 150،000 رأی رئیس جمهور دونالد ترامپ را شکست می دهد. ترامپ نتوانسته است قانون گذاران میشیگان را ترغیب کند تا رای دهندگان را به نفع خود تعیین کنند یا در غیر این صورت نتایج ایالت را تغییر دهند ، پس از اینکه گفت آنها به قوانین صدور گواهینامه ایالتی پایبند هستند.

حتما بخوانید:
حمل بار بلوار تعاون|09194093134-44973278

تیم حقوقی ترامپ تنها با استناد به داده های مینه سوتا ، شکایتی را با ادعای شواهد تقلب در رای گیری در این ایالت تشکیل داده است. تیم وی نیز اوایل این هفته دادخواست فدرال خود را در این ایالت پس گرفت. (مرتبط: GOP Wayne County Canvassers که رای خود را برای تأیید انتخابات تغییر داد ، اکنون می خواهد آن را برگرداند)

به گزارش ClickOn دیترویت ، میشیگان ، یکی از بسیاری از ایالت هایی که مبارزات انتخاباتی ترامپ در آن اختلافات حقوقی ایجاد کرده است ، نتایج آن را روز دوشنبه تأیید می کند.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به صورت رایگان در اختیار هر ناشر واجد شرایط اخباری است که می تواند مخاطبان زیادی را در بر گیرد. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید