رهبران قانونگذاری می گویند که پس از دیدار با رئیس جمهور ترامپ هیچ مدرکی مبنی بر تغییر پیروزی بایدن در میشیگان مشاهده نمی کنند


رهبران جمهوری خواه در مجلس سنای و ایالت میشیگان گفتند که هیچ مدرکی برای خنثی کردن پیروزی رئیس جمهور منتخب جو بایدن و اعلام برنده رئیس جمهور دونالد ترامپ در کشور خود پس از دیدار روز جمعه با رئیس جمهور در کاخ سفید مشاهده نکردند.

ترامپ اوایل این هفته مایک شیرکی رهبر اکثریت سنای میشیگان و لی چاتفیلد رئیس مجلس میشیگان را به کاخ سفید دعوت کرد و بسیاری مظنون بودند که وی از آنها می خواهد از قانونگذار جمهوری خواه این ایالت برای تأمین امنیت انتخابات وی استفاده کنند. رای. به گزارش آسوشیتدپرس ، بایدن با بیش از 150،000 رأی این ایالت را به دست آورد.

این دو فردا جمعه شب بیانیه های یکسانی صادر کردند و گفتند که آنها برای بودجه اضافی COVID-19 برای کشورشان درخواست کرده اند. اگرچه این زوج ادعای ترامپ درباره کلاهبرداری در رای دهندگان را تأیید کردند و گفتند که مقامات باید طبق هر مدرکی عمل کنند ، آنها گفتند که مدارک کمیاب ارائه شده توسط ترامپ تاکنون ناکافی است. (مربوط می شود: کیلی مک اننی می گوید ترامپ موافقت نمی کند تا زمانی که چالش های حقوقی تمام شود)

“ما هنوز از اطلاعاتی که نتیجه انتخابات میشیگان را تغییر می دهد مطلع نشده ایم و به عنوان رهبران قانونگذاری ، مطابق قانون عمل خواهیم کرد و روند عادی رای دهندگان میشیگان را دنبال خواهیم کرد ، همانطور که در آن انتخابات گفتیم.” آنها در بیانیه ای گفتند.

مبارزات انتخاباتی ترامپ این هفته مستقیماً با تقاضای قانونگذار پنسیلوانیا برای اعلام برنده اعلام ترامپ ، در پنسیلوانیا شکایت کرد ، حتی اگر بایدن با 80 هزار رای این ایالت را تصاحب کرد.

حتما بخوانید:
سلف چیست و معرفی انواع سلف الکترونیکی

دادخواست جدید دو روز پس از آن صادر شد که دادگاه عالی پنسیلوانیا درمورد دعوی اصلی این کمپین علیه ناظران نظرسنجی GOP رای داد. این کمپین ادعای اعتبار خود را حفظ می کند. (مرتبط: ستاد انتخاباتی ترامپ می گوید “تقلب” کافی برای خنثی کردن نتیجه انتخابات را کشف کرده است)

این کمپین ادعا می کند که قوه مقننه ای که نتیجه انتخابات را تعیین می کند نتیجه درستی است. قانونگذاران ایالتی قدرت فنی برای تعیین رأی دهندگان خود را دارند. با این حال ، این روند همیشه متناسب با رای مردم ایالات انجام می شود.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید