رهبران دموکرات در نیویورک علیرغم محدودیت های COVID در مهمانی خصوصی ماسک زدند


عکس ها نشان می دهد ، نخبگان دموکرات نیویورک که در یک مهمانی خصوصی در بروکلین شرکت می کنند ، از محدودیت های ویروس کرونا جلوگیری نمی کنند.

نیویورک دیلی نیوز روز پنجشنبه گزارش داد ، این مراسم یک جشن تولد خصوصی برای کارل اسکیسورا ، رئیس کنگره ساختمان نیویورک ، یک سازمان تجاری بود. این روزنامه نوشت: دیگر حاضران رئیس سابق حزب دموکرات بروکلین ، فرانک سدیو و معاون رئیس محله بروکلین ، اینگرید لوئیس مارتین بودند.

عکس های این مراسم نشان می دهد تعداد بسیار کمی از افراد ماسک می پوشند ، اگرچه شرکت کنندگان در این مهمانی هنگام صحبت در کنار یکدیگر قرار می گیرند. یک عکس سدیو و لوئیس مارتین را نشان می دهد که بدون نقاب صحبت می کنند. (مربوط می شود: عکس ها نشان می دهد که فرماندار گاوین نیوسوم در داخل خانه شام ​​خورده است ، گفته می شود درب شیشه باید بسته شود زیرا مهمانی بیش از حد قوی بود)

به گزارش نیویورک دیلی نیوز ، شیسورا در بیانیه ای گفت: “این زمان به ویژه چالش برانگیز است و کمبودهایی وجود دارد که من متأسفم ،” تأکید کرد که مهمانی ایده او نیست. “من واقعاً از حرکت دوستانم برای برگزاری یک مهمانی غافلگیرانه برای من قدردانی می کنم ، اما همه ما باید پروتکل های سختگیرانه را دنبال کنیم تا بتوانیم به این بیماری همه گیر پایان دهیم.”

حتما بخوانید:
واکنش وزارت صنعت به تخلفات مالی در فولاد مبارکه؛ قوه قضائیه باید بدون اغماض بر این موضوع نظارت کند

به گزارش دیلی نیوز ، Scissura همچنین گفت که درجه حرارت مهمانان قبل از ورود به مهمانی اندازه گیری شده و به همه ماسک داده شده است. (مرتبط: فاینشتین ، که خود را برای یک مأموریت ملی تاسیس کرد ، بدون ماسک در ملا public عام قابل مشاهده است)

لوئیس مارتین گفت که این مهمانی شنبه گذشته ، تنها چند روز پس از آنکه آندرو کوومو ، فرماندار دموکرات نیویورک ، محدودیت هایی را در ویروس کرونا ایجاد کرد ، گفت که گروه های خصوصی بیش از 10 نفر نباشد.

دفتر فرمانداری در 11 نوامبر گفت: “این محدودیت به دلیل گسترش اخیر COVID در نتیجه تجمعات داخلی کوچک اعمال خواهد شد.” “این اجتماعات به دلیل اصلی فعالیت های خوشه ای در سراسر کشور تبدیل شده است.”

رهبران اضافی دموکرات نیز اخیراً محدودیت های COVID خود را نقض کرده اند. فرماندار دموکرات کالیفرنیا ، گاوین نیوزوم ، علی رغم دستورالعمل های محدودکننده ویروس کرونا برای کالیفرنیایی ها ، در داخل خانه در یکی از مشهورترین رستوران های جهان بدون نقاب در حال غذا خوردن فیلمبرداری شد.

نیوزوم از مردم کالیفرنیا خواسته است “بین گزش” در رستوران ها ماسک صورت بزنند. وی روز دوشنبه اعلام کرد که کالیفرنیا “ترمز اضطراری را می کشد” و محدودترین سطح محدودیت ویروس کرونا را برای بیش از دوازده شهرستان در کالیفرنیا اعمال می کند.

سدیو به دیلی نیوز گفت: “من حدود چهار بار گوز کردم ، اما خوشبختانه بو نبود. این اتفاق خوبی بود که اتفاق افتاد. همسرم دو بار به من ضربه زد زیرا او این کار را شنید. مهیج ترین قسمت شب بود. “

حتما بخوانید:
ثبت برند لوازم خانگی

او همچنین گفت که فقط حدود 10 نفر در این مهمانی شرکت کردند ، اما بعد از اینکه به او گفتند عکسها بیش از دوازده نفر را نشان می دهد ، وی با کنایه به دیلی نیوز گفت: “این زاویه عالی است … من حتی نمی توانم تصور کنم که “

لوئیس مارتین به روزنامه گفت که او “آنتی بادی” دارد زیرا “او قبلاً بیمار بود” ، بنابراین “او نگران انتشار یا موارد مشابه آن نیست.” وی همچنین گفت که گروه هایی از مردم به “شیفت” می آیند و می روند و ممکن است عکسها در زمانی که این شیفت ها با هم تداخل دارند گرفته شده باشد.

دفاتر Cuomo ، Seddio ، Lewis-Martin و Scissura بلافاصله به درخواست نظر بنیاد خبری Daily Caller News پاسخ ندادند.

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید