رند پل می گوید از وزیر امور خارجه بایدن می خواهد تا تونی بلینکن را انتخاب کند تا از حمایت از جنگ در عراق عذرخواهی کند


رند پاول سناتور جمهوری خواه کنتاکی گفت که از رئیس جمهور منتخب جو بایدن برای وزیر امور خارجه تونی بلینکن درخواست خواهد کرد تا به دلیل حمایت از جنگ عراق عذرخواهی کند.

پاول روز سه شنبه در مصاحبه ای با نیل کاووتو ، مجری فاکس نیوز ، از چند منتخب کابینه بایدن ، خصوصاً بلینکن ، مشاور قدیمی بایدن انتقاد کرد. بایدن روز دوشنبه اعلام کرد که بلینکن به عنوان وزیر امور خارجه خود خدمت خواهد کرد. پل گفت که او بسیار نگران سیاست خارجی دولت بایدن است.

“تا آنجا که به سیاست خارجی مربوط می شود ، من بسیار نگران هستم که یک تغییر بزرگ ایجاد شود و این به کسانی برمی گردد که معتقدند ما باید به طور گسترده ای در خارج از کشور مداخله نظامی کنیم. پاول در مصاحبه ای گفت: “در سمت راست ، شما نئو محافظه کارانی دارید که می خواهند به دلایل ژئوپلیتیکی مداخله کنند ، اما در این صورت لیبرال هایی مانند بلینکن و سامانتا پاور و دیگران دارید که می خواهند به دلایل انسانی مداخله کنند.”

پاول در ادامه از بلینکن خواست که به خاطر حمایت از جنگ در عراق عذرخواهی کند و همچنین از او س ifال کند که آیا او هنوز هم معتقد است تغییر رژیم در خاورمیانه هوشمندانه است؟

وی افزود: “اما آنها هنوز می خواهند ارتشها و مردان و دختران جوان ما را به سراسر جهان بفرستند. و من فکر می کنم Blinken انتخاب بدی است. من از او می پرسم آیا به خاطر حمایت از جنگ در عراق عذرخواهی می کند و چه درسهایی از آن آموخته است ، اگر هنوز هم معتقد است که تغییر رژیم در خاورمیانه ایده خوبی است ، که ایده خوبی نبود. پل ادامه داد ، این ایده خوبی در لیبی یا سوریه نبود.

حتما بخوانید:
ترس؟ نه اگر از لباس بچگانه به روش درست استفاده کنید!

نگاه میکنم:

https://www.youtube.com/watch؟v=lGE6xOsckDY

“من فکر نمی کنم که بایدن یا بلینکن واقعا این را درک کرده باشند. و در حقیقت ، من فکر می کنم پرزیدنت ترامپ واقعاً فهمید که تغییر رژیم در خاورمیانه باعث قدرتمندتر شدن ما نشد. ” (مرتبط: سناتور هاولی با انتقاد از کابینه بایدن.

جاش هاولی سناتور جمهوری خواه میسوری نامزدی بایدن را سه شنبه نامگذاری کرد و شش نام به اصطلاح را نام برد و بلینکن را از هم جدا کرد. (مرتبط: تام هومن ، سرپرست سابق ICE می گوید کارتل ها “ریاست جمهوری بایدن” را جشن می گیرند)

جمهوری خواه میسوری گفت که بلینکن “از هرگونه جنگ بی پایان از زمان حمله به عراق حمایت می کند.” هاولی همچنین گفت: “او اکنون در #BigTech کار می کند و به شرکت ها کمک می کند تا به # چین نفوذ کنند. او نمی داند که آمریکایی های شاغل به چه چیزی احتیاج دارند و چه نیاز دارند. “


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید