رند پاول می خواهد 100000 آزادیخواه در جورجیا را ترغیب کند تا “در واقع به جمهوری خواهان رأی دهند”


رند پاول سناتور جمهوری خواه کنتاکی روز دوشنبه به کار فوق العاده فوق العاده فاکس نیوز گفت که می خواهد آزادیخواهان گرجستان را راضی کند تا در مرحله دوم انتخابات سناتور ایالات متحده به جمهوری خواهان رای دهند.

دیوید پوردو رئیس جمهور جمهوری گرجستان و کلی لوفلر در 5 ژانویه در برابر جان دموف و رافائل وارنوک برای حفظ مشاغل خود در سنا و حفظ کنترل جمهوری دموکرات با دموکرات ها روبرو می شوند.

“یکی از مواردی که من بر عهده گرفته ام تلاش برای تشویق است – فقط بیش از 100000 نفر به شین هزل ، نامزد آزادیخواه رای دادند ، و من فکر می کنم این افراد می توانند مکان و دلیلی برای رای دادن پیدا کنند پل گفت جمهوری خواهان.

نگاه میکنم:

پاول در ادامه مواردی مانند بسته بندی دیوان عالی کشور ، لغو کاهش مالیات و دولت بودن ناحیه کلمبیا را از جمله مواردی عنوان کرد که “بیشتر مردم جورجیا نگران آن خواهند بود.”

وی گفت: “ببینید ، من از جمهوری خواهانی كه به زحمت پول خرج نمی كنند و به بدهی ما اضافه می كنند ، خسته شده ام ، اما آنها حتی از اندكی بهتر از دموكرات ها نیز هستند.” “اما در مورد برخی موارد ، مانند بسته بندی دادگاه و دولت دی سی ، جمهوری خواهان به محافظت از کشور در برابر همه شاخه های دولت تحت کنترل دموکرات ها کمک می کنند.”

پاول گفت: “بنابراین من فکر می کنم که برخی از این صد هزار آزادیخواه در واقع به جمهوری خواهان رأی می دهند و من قصد دارم مدتی را برای تشویق آنها به رای دادن به جمهوری خواهان در دور دوم ارسال کنم.” (مرتبط: فرانک لونز: اختلافات انتخاباتی ترامپ می تواند “عواقب شدیدی” برای شانس GOP در جورجیا داشته باشد)

حتما بخوانید:
سود پرک (کاستیک سودا) چیست و چه کاربردی دارد؟

جمهوری خواهان در حال حاضر 50 کرسی در سنا دارند ، در حالی که این تعداد برای دموکرات ها 48 است. آنها باید یکی از دو کرسی جورجیا را بدست آورند تا اکثریت خود را حفظ کنند.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید