رافائل وارنوک از گفتن اینکه آیا از بسته بندی قضایی در جریان بحث سنا در جورجیا حمایت می کند ، خودداری کرد


رافائل وارنوک ، نامزد سنای دموکرات ، در گفتگوهای روز یکشنبه ، از گفتن اینکه آیا وی از “بسته بندی قضایی” یا افزودن کرسی در دیوان عالی حمایت می کند ، خودداری کرد.

وارنوک در جریان بحث علیه سناتور جورجیا ، کلی لوفلر ، جمهوری خواه ، گفت: “همانطور که من به اطراف ایالت حرکت می کنم … مردم از من در مورد دادگاه ها و اینکه آیا باید دادگاه ها را گسترش دهیم ، س askال نمی کنند.”

وارنوک ، کشیش کلیسای باپتیست Ebenezer در آتلانتا ، افزود: “من می دانم که یک سوال جالب برای افراد در کنارگذر است که باید در مورد آن بحث کنند ، اما آنها تعجب می کنند که چه زمانی دنیا برای COVID-19 راحت می شود”.

مجری بحث مجدداً در پاسخ به این س whetherال که آیا از افزودن صندلی در دادگاه حمایت می کنید ، پاسخ داد: “من واقعاً روی این موضوع تمرکز ندارم.”

کنترل اکثریت مجلس سنا در سال آینده به نتیجه مسابقه لوفلر-وارنوک و همچنین یک مسابقه دیگر در جورجیا بین سناتور جمهوری خواه فعلی دیوید پوردو و دموکرات جان اوسوف بستگی دارد. (مرتبط: اصلاحیه دوم توسط Warnock انتقاد شد)

جمهوری خواهان می گویند اگر دموکرات ها کنترل سنا را در دست بگیرند ، اقدامات گسترده ای از جمله گسترش دادگاه عالی ، افزایش مالیات و خاتمه دادن به پرونده انعطاف پذیری را انجام می دهند.

حتما بخوانید:
مهریه چه زمانی تعلق نمی گیرد

جمهوریخواهان باید حداقل یک مسابقه را بدست آورند تا کنترل اکثریت سنا را حفظ کنند.

در صورت پیروزی وارنوک و اوسوف در انتخابات ، احتمالاً دموکرات های سنا با فشار برخی از حزب خود برای گسترش دادگاه روبرو خواهند شد.

ترقی خواهان در جریان انتخابات دموکراتیک سال گذشته شروع به طرح این ایده کردند. بعد از آنکه دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، ایمی کانی بارت را به جای روت بادر گینسبورگ در دادگاه عالی پس از مرگ وی در ماه سپتامبر ، معرفی کرد ، شتاب بیشتری به خود گرفت.

جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب نیز در زمان مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری از گفتن اینکه آیا از این اقدام حمایت می کند ، خودداری کرد. وی از زمان پیروزی در انتخابات ماه گذشته موضع خود را در مورد این اقدام به خطر نینداخت.

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید