راشیدا تلیبه ، ایلهان عمر و دیگران اوباما را به دلیل بیرون آمدن در برابر شعار “تعریف پلیس” منفجر کردند


اعضای دموکرات مجلس نمایندگان ، باراک اوباما ، رئیس جمهور پیشین را به دلیل ابراز مخالفت با شعار “بازپرداخت پلیس” در مصاحبه ای که سه شنبه شب بخشی از آن پخش شد ، توهین کرده اند.

اگر اعتقاد دارید ، همانطور که من معتقدم ، ما باید بتوانیم سیستم عدالت کیفری را اصلاح کنیم تا مغرضانه نباشد و با همه منصفانه رفتار کند ، حدس می زنم شما می توانید از یک شعار سریع مانند “خلع سلاح پلیس” استفاده کنید ، اما شما مخاطبان زیادی را در لحظه گفتن از دست داد ، که باعث می شود شما در ایجاد تغییراتی که می خواهید ایجاد کنید بسیار کم می شود. ” روز چهارشنبه به طور کامل آزاد شد.

این نظرات اعضای جوخه را بر آن داشت تا از اظهارات اوباما انتقاد کنند. ایلان عمر ، نماینده دموکرات مینه سوتا در توئیتر گفت که رد پلیس “شعار” نیست.

نماینده Alexandria Ocasio-Cortes (D-NY) (3R) با نماینده Rashida Tlibe (D-MI) (2R) به عنوان نماینده آمریکا Veronica Escobar (D-TX) (4R) و نماینده Ayanna S. Pressley D-MA صحبت کرد (R) در کمیته نظارت و اصلاحات اتاق در 12 ژوئیه 2019 در واشنگتن نگاه کنید. (عکس از وین مک نامی / گتی ایماژ)

راشیدا تلب سخنگوی دموکرات میشیگان مستقیماً در مورد اوباما توضیحی نداد ، اما به جای “سیستم های پلیس نژادپرست” توئیت هایی از حمله به جنبشی را که می خواهد به سیاه پوستان کمک کند ارسال کرد.

سخنگوی دموکرات ایالت ماساچوست ، ایانا پریسلی در توئیتر خود خسته شد از کسانی که از زبان فعالان انتقاد می کنند.

کوری بوش ، نماینده حزب دموکرات میسوری ، نیز گفت “تعریف پلیس” یک شعار نیست و درباره اوباما اظهار نظر کرد.

در همین حال ، اوایل دسامبر ، اوباما حزب دموکرات را سرزنش کرد که نتوانسته به الکساندریا اوکاسیو-کورتسس نماینده دموکرات نیویورک فرصت کافی برای سخنرانی در کنوانسیون ملی دموکراتها را بدهد.

حتما بخوانید:
ژنیکوماستی - بهدار

“یک نکته در مورد حزب دموکرات خواهم گفت این است که تشویق جوانان واقعاً مهم است. اوباما در اسنپ چت به موفقیت آمریکا گفت: “ما مدت طولانی به همان افراد پایبند بوده ایم و جای صداهای جدید را نمی دهیم.” (مرتبط: “برای صداهای جدید جا باز کنید”): اوباما سخنرانی های خود را به دلیل عدم سخنرانی طولانی تر در کنفرانس اوکاسیو-کورتز سرزنش می کند

“این واقعیت که AOC فقط به چه چیزی رسیده است؟” سه دقیقه یا پنج دقیقه؟ وی ادامه داد: “هنگامی که او با طیف گسترده ای از جوانان که به صحبت های او علاقه مند هستند صحبت می کند ، حتی اگر آنها با هر آنچه او می گوید موافق نیستند.” “خون جدید همیشه خوب است. و من می گویم که به عنوان کسی که قبلاً مرد جوان و براق براق بود. اما حالا او جوندگان پیر موی خاکستری است. “
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید