[ad_1]

اعضای دموکرات مجلس نمایندگان ، باراک اوباما ، رئیس جمهور پیشین را به دلیل ابراز مخالفت با شعار “بازپرداخت پلیس” در مصاحبه ای که سه شنبه شب بخشی از آن پخش شد ، توهین کرده اند.

اگر اعتقاد دارید ، همانطور که من معتقدم ، ما باید بتوانیم سیستم عدالت کیفری را اصلاح کنیم تا مغرضانه نباشد و با همه منصفانه رفتار کند ، حدس می زنم شما می توانید از یک شعار سریع مانند “خلع سلاح پلیس” استفاده کنید ، اما شما مخاطبان زیادی را در لحظه گفتن از دست داد ، که باعث می شود شما در ایجاد تغییراتی که می خواهید ایجاد کنید بسیار کم می شود. ” روز چهارشنبه به طور کامل آزاد شد.

این نظرات اعضای جوخه را بر آن داشت تا از اظهارات اوباما انتقاد کنند. ایلان عمر ، نماینده دموکرات مینه سوتا در توئیتر گفت که رد پلیس “شعار” نیست.

نماینده Alexandria Ocasio-Cortes (D-NY) (3R) با نماینده Rashida Tlibe (D-MI) (2R) به عنوان نماینده آمریکا Veronica Escobar (D-TX) (4R) و نماینده Ayanna S. Pressley D-MA صحبت کرد (R) در کمیته نظارت و اصلاحات اتاق در 12 ژوئیه 2019 در واشنگتن نگاه کنید. (عکس از وین مک نامی / گتی ایماژ)

راشیدا تلب سخنگوی دموکرات میشیگان مستقیماً در مورد اوباما توضیحی نداد ، اما به جای “سیستم های پلیس نژادپرست” توئیت هایی از حمله به جنبشی را که می خواهد به سیاه پوستان کمک کند ارسال کرد.

سخنگوی دموکرات ایالت ماساچوست ، ایانا پریسلی در توئیتر خود خسته شد از کسانی که از زبان فعالان انتقاد می کنند.

کوری بوش ، نماینده حزب دموکرات میسوری ، نیز گفت “تعریف پلیس” یک شعار نیست و درباره اوباما اظهار نظر کرد.

در همین حال ، اوایل دسامبر ، اوباما حزب دموکرات را سرزنش کرد که نتوانسته به الکساندریا اوکاسیو-کورتسس نماینده دموکرات نیویورک فرصت کافی برای سخنرانی در کنوانسیون ملی دموکراتها را بدهد.

“یک نکته در مورد حزب دموکرات خواهم گفت این است که تشویق جوانان واقعاً مهم است. اوباما در اسنپ چت به موفقیت آمریکا گفت: “ما مدت طولانی به همان افراد پایبند بوده ایم و جای صداهای جدید را نمی دهیم.” (مرتبط: “برای صداهای جدید جا باز کنید”): اوباما سخنرانی های خود را به دلیل عدم سخنرانی طولانی تر در کنفرانس اوکاسیو-کورتز سرزنش می کند

“این واقعیت که AOC فقط به چه چیزی رسیده است؟” سه دقیقه یا پنج دقیقه؟ وی ادامه داد: “هنگامی که او با طیف گسترده ای از جوانان که به صحبت های او علاقه مند هستند صحبت می کند ، حتی اگر آنها با هر آنچه او می گوید موافق نیستند.” “خون جدید همیشه خوب است. و من می گویم که به عنوان کسی که قبلاً مرد جوان و براق براق بود. اما حالا او جوندگان پیر موی خاکستری است. “[ad_2]

منبع: outlandernews.ir

ایندکسر