رئیس جمهور جدید و واکسن: پلوسی توضیح می دهد که چرا پس از ادامه تأخیر ، لایحه تسکین COVID-19 را تصویب می کند


نانسی پلوسی ، رئیس پارلمان روز جمعه گفت که پس از ماهها مذاکرات قطع شده ، بسته تشویقی برای ویروس کرونا را اتخاذ خواهد کرد.

پلوسی که حدود شش ماه در معاملات زیادی به سر می برد ، روز جمعه در یک کنفرانس خبری گفت که اکنون که جو بایدن به عنوان رئیس جمهور انتخاب شده است ، آماده انجام معامله کوچکتر است. یک گروه دو حزبی صبح روز سه شنبه از بسته محرک ویروس کرونا به ارزش 900 میلیارد دلار رونمایی کرد.

پلوسی گفت: “این یک شارژر کامل بازی است: یک رئیس جمهور جدید و یک واکسن.” پلوسی افزود: “این برای مدت زمان کوتاه تری است ، اما اکنون خوب است زیرا ما رئیس جمهور جدیدی داریم.”

نگاه میکنم:

رهبر اقلیت اتاق کوین مک کارتی دموکرات ها را از مجلس پارلمان بیرون کشید تا قانونی شدن ماری جوانا را در اولویت قرار دهد تا تسکین روز پنجشنبه برای COVID-19. (مرتبط: چیدن علف بر سر کارگران: مک کارتی چکش با تأخیر در امداد COVID)

مک کارتی گفت: “سی و هشت بار از تابستان ، دموکرات ها علیه تسکین COVID رأی داده اند.” “با همه چالش هایی که آمریکا در حال حاضر دارد ، ما معتقدیم که تسکین در COVID باید روی زمین باشد. اما در عوض ، دموکرات ها گربه و حشیش می گذارند – این هفته آنها ببرهای بزرگ را غیرقانونی اعلام کرده و حشیش را قانونی می کنند. “

حتما بخوانید:
جان کاسیچ در هنگام تبادل با جیم آکوستا ، بخشش فلین را اخراج کرد: "من می خواهم پیش بروم"

دموکرات های مجلس نمایندگان مانع از اقدام جمهوری خواهان برای تجدید نظر در لایحه کاهش ویروس کرونا در روز پنجشنبه شدند. این چهلمین بار بود که دموکرات ها بسته ای از لوایح جمهوری خواهان را تشویق می کردند تا آنها از مجلس عبور کنند. در نامه مک کارتی 23 دموکرات از مذاکره با جمهوری خواهان برای تهیه پیش نویس بسته ویروس کرونا دو طرفه فراخوانده شده است. (مرتبط: منحصر به فرد: کوین مک کارتی نامه ای به 23 دموکرات مجلس نمایندگان می فرستد که Pelosi را در صورت عدم دریافت توافق دوجانبه برای تسکین COVID ، تهدید کرده اند)

پلوسی همچنان به رد پیشنهادات کاخ سفید پرداخت و خواستار تشویقی بیش از 2 تریلیون دلار شد.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید