رئیس اینتل: چین بخشی از “کمپین تأثیر گسترده” را به اعضای کنگره هدایت می کند


جان راتکلیف ، مدیر اطلاعات ملی ، روز پنجشنبه گفت که دولت چین اعضای بخشی از کنگره را به عنوان بخشی از کارزار “گسترده” نفوذ خارجی هدف قرار داده است.

در مقاله ای برای وال استریت ژورنال ، راتکلیف گفت پکن 6 برابر بیشتر از روسیه و 12 برابر بیشتر از دولت ایران قانونگذاران را هدف قرار داده است.

راتکلیف در پستی با عنوان “چین تهدیدی برای امنیت ملی است” نوشت: “امسال چین در حال شروع یک کار گسترده نفوذ است که شامل هدف قرار دادن ده ها نفر از اعضای کنگره و دستیاران کنگره است.”

وی با اشاره به اینکه به کمیته های اطلاعاتی مجلس نمایندگان و سنا اطلاع داده بود که “چین اعضای کنگره را شش برابر هدف قرار می دهد ، نوشت:” اطلاعات ما نشان می دهد که پکن به طور منظم این نوع عملیات نفوذ ایالات متحده را رهبری می کند. ” فرکانس از روسیه و 12 برابر فرکانس ایران. “

راتکلیف ، نماینده سابق کنگره جمهوری خواه از تگزاس ، گفت که وی 85 میلیارد دلار از بودجه سالانه جامعه اطلاعاتی را برای تمرکز بر چین برای مقابله با تهدیدات در حال ظهور اطلاعات چین اختصاص داده است. (مرتبط: مقام رسمی ضد جاسوسی می گوید: چین Biden Associated را با کمپین نفوذ مالینین هدف قرار داد)

“این تغییر باید ادامه یابد تا اطلاعات ایالات متحده منابعی را در اختیار داشته باشد تا اطلاعات غیر شفاف در مورد اهداف و فعالیت های چین را در اختیار سیاستمداران قرار دهد.”

راتکلیف کار خود را طی مصاحبه با CBS News گسترش داد.

حتما بخوانید:
تیک تاک ، عزیزم: اوپی گلدبرگ می گوید لتیسیا جیمز از نیویورک "منتظر" ترامپ است

راتکلیف به نمایندگان چینی که قانونگذاران آمریکایی را هدف قرار داده اند ، گفت: “آنها قوانین و سیاست هایی خارج از ایالات متحده می خواهند که برای چین مطلوب باشد.”

“و آنچه آنها واقعاً در تلاشند انجام دهند این است كه از طریق اخاذی ، از طریق رشوه ، از طریق نفوذ آشكار و پنهان ، تلاش كنند تا اطمینان حاصل كنند كه فقط قوانینی مطلوب برای چین تصویب می شوند.”

ویلیام اوانینا ، یک افسر ارشد ضد اطلاعات در ODNI ، روز چهارشنبه گفت ، جامعه اطلاعاتی همچنین شاهد یک تلاش برای “نفوذ” اعمال نفوذ دیپلماتیک بر اعضای دولت آینده بایدن است.

ایوانینا در اجلاس آسپن گفت: “ما همچنین شاهد پیشرفتی بودیم كه برنامه ریزی شده بود و پیش بینی می شد كه چین هم اكنون مبارزات خود را برای نفوذ به دولت جدید سوق دهد.”

راتکلیف در مقاله خود افشاگری تکان دهنده دیگری انجام داد. وی گفت که به عنوان بخشی از “برنامه تهاجمی پکن برای تبدیل چین به بزرگترین قدرت نظامی جهان” ، دولت چین “افرادی را در اعضای ارتش آزادیبخش خلق آزمایش کرده است که امیدوارند بتوانند سربازانی با قابلیت های بیولوژیکی توسعه دهند.” .

“آزار و شکنجه قدرت توسط پکن هیچ محدودیتی اخلاقی ندارد.”

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید