دکتر اسکات اطلس از کاخ سفید استعفا داده است


فاکس نیوز گزارش داد ، دکتر اسکات اطلس ، مشاور رئیس جمهور دونالد ترامپ در مورد بیماری همه گیر ، استعفا داده است.

اطلس در ماه آگوست به عنوان یک کارمند خاص دولتی مشغول به کار شد و طبق جزئیات 130 روز که قرار بود در هفته اول دسامبر منقضی شود ، خدمت می کند. روباه.

نامه استعفا از روز سه شنبه است و به کاخ سفید اشاره دارد تلاش ها برای ارائه پادمانهای شخصی ، آزمونها و دستورالعملهای بازگشایی مدارس ، و از ترامپ برای “افتخار و امتیاز” خدمت در آن سمت تشکر کرد.

واشنگتن ، دی سی – 23 سپتامبر: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی در جلسه توجیهی کاخ سفید در 23 سپتامبر 2020 در واشنگتن ، به سخنان دکتر اسکات اطلس ، عضو گروه ویژه کاخ سفید در مورد ویروس کرونا گوش می دهد. ترامپ س questionsالاتی را درباره واکسن ویروس کرونا و تحولات اخیر در پرونده Breona Taylor و سایر موضوعات مطرح کرد. (عکس: جوشوا رابرتز / گتی ایماژ)

به گفته فاکس ، وی نوشت: “من با تمرکز ویژه سخت کار کردم – برای نجات جان مردم و کمک به آمریکایی ها از طریق این بیماری همه گیر.”

“با گذشت زمان ، مانند همه دانشمندان و دانشمندان در زمینه سیاست های بهداشتی ، من اطلاعات جدیدی آموخته ام و آخرین داده ها را از سراسر جهان تلفیق کرده ام ، همه در تلاش برای ارائه بهترین اطلاعات به شما خیر عمومی

حتما بخوانید:
11 نکته مهم در خرید لوازم آرایشی - دترلند

وی افزود که توصیه های وی “تأثیر همه گیر و سیاست های ساختاری ، به ویژه طبقه کارگر و فقیر” ، همراه با تأثیر محاصره ها بر سلامت جسمی و روانی متمرکز است.

وی گفت: “این یافته ها” خسارات زیادی از سلامت جسمی و استرس روانی ایجاد می کند ، خانواده ها را از بین می برد و به کودکان ما آسیب می رساند. وی همچنین با اشاره به “خطر نسبتاً کم برای کودکان در آسیب جدی از عفونت” به “آسیب جدی” ناشی از تعطیلی مدارس اشاره کرد.

وی عملیات Warp Speed ​​و تیم مسئول برنامه ریزی واکسن را تبریک گفت و بهترین ها را برای دولت بایدن آرزو کرد.

وی نوشت: “من صمیمانه آرزوی بهترینها را برای تیم جدید دارم زیرا آنها ملت را در این دوره های باتجربه و قطبی هدایت می كنند.”

“با درمان های جدید و واکسن ها ، من بسیار خوش بین هستم که آمریکا دوباره شکوفا خواهد شد و بر مشکلات همه گیر و همه آنچه که به ارمغان آورده است ، غلبه خواهد کرد.”

نقشه اطلس منتقد سرسخت قفل، اخیراً ساکنان میشیگان را به مخالفت با اقدامات ممانعت از فرماندار دموکرات ، گوتن ویتمر فراخوانده است. (مربوط می شود: دکتر اسکات اطلس به شهروندان می گوید “برای نتیجه گیری بیشتر در میشیگان” برخیزند)
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید