دکتر آنتونی فاوتسی اولین گفتگوهای “اساسی” را با تیم بایدن در روز پنجشنبه برگزار می کند


دکتر آنتونی فاوسی ، کارشناس برجسته پزشکی در گروه ویژه ویروس کرونا ، در کاخ سفید ، روز پنجشنبه با تیم فرود جو بایدن رئیس جمهور منتخب دیدار خواهد کرد.

فوزي صبح روز پنجشنبه در جريان CBS به سرگرد گرت گفت كه او قبلاً با ران كلين ، رئيس ستاد بايدن كاخ سفيد “در چند هفته اخير” صحبت كرده و نشان داده است كه مي خواهد در سمت فعلي خود باقي بماند. نقش در هر دو مitسسه ملی بهداشت و کارگروه ویروس کرونا. (مرتبط: اوباما ، بوش و کلینتون می گویند برای اثبات ایمنی خود واکسن ویروس کرونا را “روی دوربین” می گیرند)

آنتونی فاوسی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، در جریان جلسه مطبوعاتی گروه ویژه ویروس کرونا در کاخ سفید در جلسه توجیهی جیمز سی بردی در کاخ سفید در 19 نوامبر سال 2020 (عکس: BRENDAN SMIALOWSKI / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

وی افزود: “امروز اولین روز مباحث قابل توجه بین من و تیم بایدن خواهد بود.” “من بسیار خوشحالم که امروز ما اولین بحث را در مورد موارد مختلف ، واکسیناسیون و موارد مشابه برگزار می کنیم.”

فوزی ، که در پنج دوره انتقال ریاست جمهوری شرکت داشته است ، ادامه داد: “من می خواهم ببینم که ما هرچه زودتر با تیم درگیر می شویم ، زیرا ما یک انتقال روان را می خواهیم.” “همه معتقدند که یک انتقال آرام قطعاً بهتر از عدم گذار است.”

نگاه میکنم:

خود بایدن تمایل خود را برای همکاری با فاوسی برای کاهش ویروس کرونا بیان کرد.

حتما بخوانید:
"بزرگترین انگیزه ای که می توانیم اضافه کنیم": وارن بایدن را به لغو بدهی دانشجویان فشار می دهد

“ترامپ گفت که دکتر فاوسی را برکنار خواهد کرد. بایدن در آخرین رویداد انتخاباتی خود در پنسیلوانیا گفت ، من ایده بهتری دارم. “بیایید ترامپ را اخراج کنیم و دکتر فاوسی را استخدام کنیم.”

نگاه میکنم:

https://www.youtube.com/watch؟v=EyxlnAmxojw
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید