دولت ترامپ شروع به کار توجیهات اطلاعاتی با تیم انتقال بایدن کرده است

[ad_1]

روزنامه دیلی کالر یاد گرفته است ، دولت رئیس جمهور دونالد ترامپ شروع به کار جلسات توجیهی مخفیانه با تیم انتقال رئیس جمهور منتخب جو بایدن کرده است.

CBS News اولین بار از دستور ترامپ در روز سه شنبه خبر داد و یک مقام کاخ سفید این اقدام را به روزنامه دیلی کالر تأیید کرد. این دستور حدود یک روز پس از آن صورت گرفت که ترامپ نخست وزیر خدمات عمومی (GSA) را وادار کرد “آنچه را که باید انجام شود” در مورد انتقال بایدن انجام دهد. در توییت ها ، او اشاره کرد که سفارشات تخفیف ندارند.

بایدن بیش از یک هفته است که در حال گذار است و در روزهای پس از انتخابات اظهار داشت که عدم تمایل ترامپ برای به اشتراک گذاشتن جلسات اطلاعاتی و سایر موارد شیرین اهمیت چندانی ندارد.

گزارش ها حاکی است که مارک میدوز رئیس ستاد کاخ سفید نیز به کارمندان کاخ سفید دستور داده است “برای کمک به انتقال بایدن” زحمت نکشند “.

بایدن اولین معرفی های خود را در کابینه طی یک سخنرانی 45 دقیقه ای در روز سه شنبه ارائه داد. وی مشاور قدیمی تونی بلینکن را به عنوان وزیر امور خارجه ، الخاندرو مایورکاس را به عنوان رئیس وزارت امنیت داخلی ، لیندا توماس-گرینفیلد را به عنوان سفیر در سازمان ملل و جیک سالیوان را به عنوان مشاور امنیت ملی منصوب کرد.

بایدن همچنین جان کری سناتور و وزیر خارجه سابق را برای هدایت تلاش های بین المللی دولت خود در زمینه تغییر اقلیم انتخاب کرد. (مرتبط: GOP گزارش شده است که قصد دارد برخی از کابینت های پیشنهادی را پیشنهاد کند

ترامپ و مبارزات انتخاباتی وی هنوز درگیر چالش های حقوقی هستند که تلاش می کنند نتایج انتخابات را در چندین ایالت لغو کنند ، اما تلاش ها هنوز موفقیت آمیز نبوده و پرونده های قضایی دیگر رو به کاهش است.

وودی ترامپ ، رودی جولیانی ، هفته گذشته در سخنرانی خود پرونده ادعای کلاهبرداری رای دهندگان در دولت را افشا کرد. جولیانی شواهد محکمی از تقلب ارائه نکرد ، اما تعدادی از اظهارات سوگند یاد شده توسط کارمندان انتخابات را که ادعا می کردند شاهد تقلب بوده اند ، ارائه داد. جولیانی گفت که “صدها” این شاهد وجود دارد ، اما آنها از ظاهر شدن ترس داشتند.[ad_2]

منبع: outlandernews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram followershtml nullednulled themes