دموکرات کالیفرنیا می گوید پیام حزب باید یک شبه تغییر کند


تونی کاردناس ، نماینده حزب دموکرات گفت ، کمیته مبارزات انتخاباتی کنگره دموکرات برای موفقیت در انتخابات آینده باید پیام خود را یک شبه تغییر دهد.

روز سه شنبه ، کاردناس در مصاحبه ای با Axios ، گفت که دموکرات ها باید “از نظر فرهنگی” مهارت بیشتری کسب کنند ، با اشاره به چرخه مقاومت ناپذیر انتخابات مجلس که در آن حزب وی کرسی ها را از دست داد در حالی که جمهوری خواهان از رای دهندگان لاتین و رای دهندگان رنگی بیشتر بودند.

کاردناس با اشاره به عدم موفقیت حزب خود در رای دادن به رای دهندگان لاتین گفت: “این برای من ناامید کننده است.” “اگر ما به جامعه اسپانیایی و انگلیسی پیام بهتری به جامعه ای ارسال كنیم كه به دو زبان ارتباط برقرار می كند ، آنها را تكان می دهیم و می گوییم ،” من این دموكرات را دوست دارم. این مرد برای من می جنگد. “

وی افزود: “شما نمی توانید با جامعه ای صحبت كنید بدون داشتن افراد دارای صلاحیت فرهنگی كه پیام ها را می دهند و واقعیت را به آنها می گویند.”

علیرغم پیش بینی ها مبنی بر گسترش اکثریت نمایندگان دموکرات در پارلمان ، سرانجام این حزب کرسی های انتخابات عمومی را از دست داد. در دره ریو گراند در تگزاس ، جمهوری خواهان در کنگره کرسی گرفتند که انتظار می رفت هر دو حزب دموکرات ها آن را برگردانند و در جنوب لاتین خشن فلوریدا ، حزب جمهوری خواه دو کرسی را که دموکرات ها تصاحب می کردند ، بدست آورد. (مرتبط: ترس از سوسیالیسم ، مدیکر برای همه باعث می شود مردم لاتین به جمهوری خواهان رای دهند ، می گوید مقام سابق دولت)

نماینده دبی موکارسل-پاول ، که مسابقه خود را در فلوریدا از دست داد ، بار دیگر ترس کاردناس را پس از شکست خود تکرار کرد ، توییت کردن که “وقتی دیگران سعی می کنند با Latino به عنوان یک گروه یکپارچه رفتار کنند ، تفاوت های ظریف را از دست می دهند” و فرصت های ارتباط با آنها.

حتما بخوانید:
تجهیزات بیلیارد شما یک سرمایه گذاری است

الیسا اسلاتکین ، نماینده دموکرات در میشیگان ، نیز در مورد پیام این حزب ابراز نگرانی کرد و به پولیتیکو گفت که “مارک ملی حزب دموکرات آشفته است. مردم نمی دانند که ما برای چه چیزی ایستاده ایم ، درباره چه چیزی صحبت می کنیم. “

کاردناس یکی از دو دموکرات مجلس است که برای DCCC نامزد شده است. رئیس فعلی ، نماینده ایلینوی ، چری بوستوس ، پس از نتایج ناامیدکننده حزب استعفا داد.

کاردناس به Axios گفت: “من می خواهم یک شب تغییر DCCC را ببینم ، به معنای واقعی کلمه برای اطمینان از اینکه ما کارمندان متنوع فرهنگی ، تأمین کنندگان مختلف ، مشاوران مختلف مبارزات انتخاباتی ، کاندیداهای مختلف در همه جا داریم.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به صورت رایگان در اختیار هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را در بر گیرد. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید