دموکرات های مجلس نمایندگان مقررات تغییر نام پایگاه های کنفدراسیون را پس از سه سال پس دادند


دموکرات های مجلس نمایندگان از مقررات مورد حمایت سنا حمایت می کنند مبنی بر اینکه پایگاه های نظامی به نام متفقین تا سه سال دیگر تغییر نام داده شود.

به گزارش هیل ، این مجلس مهلت یک ساله را در نسخه خود از لایحه گنجانده بود ، اما به عنوان بخشی از گفتگوهای سالانه سیاست دفاعی با سنا ، با یک برنامه طولانی تر موافقت کرد.

کنگره و رئیس جمهور دونالد ترامپ با ماده ای در قانون مجوز دفاع ملی (NDAA) امسال موافق نیستند. این قانون مورد اختلاف پنتاگون را ملزم به حذف نام های کنفدراسیون از پایگاه های نظامی خواهد کرد. طبق گزارش The Hill ، این ماده در پی اعتراضات ملی درباره بی عدالتی نژادی به این لایحه اضافه شد.

نسخه های لایحه مصوب مجلس و سنا شامل این شرط است. به گزارش هیل ، ترامپ اعلام کرده است که این لایحه را به دلیل این ماده وتو وتو خواهد کرد.

“ضروری است که گزارش کنفرانس شامل مواردی باشد که این اولویت اصلی را تضمین می کند. به گزارش پولیتیکو ، سخنگوی مجلس نمایندگان نانسی ، پلوسی روز چهارشنبه گفت: “پایگاه های ما باید بالاترین آرمان های ما آمریکایی ها باشد.”

پایگاه مشترک اندروز ، صلح – 15 سپتامبر: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده در طی یک رویداد در 15 سپتامبر 2017 در پایگاه اندروز یونایتد در مریلند با پرسنل نیروی هوایی صحبت می کند. رئیس جمهور ترامپ در این مراسم شرکت کرد و هفتادمین سالگرد تولد نیروی هوایی ایالات متحده را جشن گرفت. (عکس از الکس وونگ / گتی ایماژ)

به نقل از “ارتش تایمز” ، دولت ترامپ ادعا می کند که تغییر نام پایگاه ها باعث رسوایی کسانی است که در آنجا خدمت می کنند.

حتما بخوانید:
کارتر پیج می گوید مامور FBI در هنگام مصاحبه ها از نام جعلی استفاده می کرده است

کاخ سفید گفت: “رئیس جمهور ترامپ با تلاشهایی با انگیزه های سیاسی مانند بازنویسی تاریخ و جایگزینی میراث ماندگار انقلاب آمریکا با یک انقلاب جدید فرهنگی چپ گرایانه مخالفت کرده است.” (مربوط می شود: Kayleigh McEnany موضوع تغییر نام پایگاه را در اطراف مرکز خوش آمد گویی بایدن تغییر می دهد)

به گزارش هیل ، جیمز اینهوف ، رئیس کمیته خدمات مسلح جمهوری خواه سنا ، گفت این شرط را لغو می کند تا زمانی که دموکرات ها بگویند در موضوع تغییر نام پایگاه های نظامی عقب نشینی نخواهند کرد.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید