دموکرات های مجلس از تلاش های اخیر جمهوری خواهان برای تصویب لایحه محرک جلوگیری می کنند


دموکرات های مجلس نمایندگان دادخواست تخلیه به رهبری جمهوری خواهان را که به آنها اجازه می دهد کنترل سالن را به طور موقت بدست آورند و لایحه تسکین ویروس کرونا را تصویب کنند ، مسدود کردند.

این دادخواست که توسط خیمه هررا بویتلر جمهوری خواه ایالت واشنگتن تقدیم شد ، توسط 185 جمهوری خواه امضا شد اما 218 رای لازم برای تصویب را کسب نکرد. شکست آن چهلمین بار است که دموکرات های مجلس نمایندگان مانع عبور از هر نوع قانون از مجلس می شوند.

عدم موفقیت در دادخواست همچنین به این معنی است که آمریکایی ها احتمالاً باید برای نوعی تخفیف دولت بیشتر صبر کنند. کنگره از ماه مارس یک محرک را قبول نکرده و در مورد بسته محرک اضافی توافق نکرده است ، اگرچه مزایای بیکاری موقتی برای کاهش اثرات اقتصادی شیوع ویروس کرونا در جولای منقضی شده است.

در ماه سپتامبر ، 23 دموکرات میانه رو با ارسال نامه ای به نانسی پلوسی ، رئیس پارلمان و استنی هویر ، رهبر اکثریت ، از آنها خواستند تا “به مذاکرات دو حزب ادامه دهند” تا “به مردم آمریکا کمک قابل توجهی کنند” ، اما پیام آنها در نهایت ناکام ماند.

اگرچه در بعضی مواقع به نظر می رسید Pelosi و وزیر خزانه داری استیو منوچین ، که به نمایندگی از رئیس جمهور دونالد ترامپ و جمهوری خواهان مذاکره می کردند ، در آستانه رسیدن به توافق هستند ، اما هیچ توافقی حاصل نشد. (مرتبط: پلوسی برای رد محرک قبل از انتخابات به ترامپ ضربه زد)

حتما بخوانید:
DOJ از فیس بوک شکایت کرده و ادعا کرده است که این شرکت علیه کارگران آمریکایی تبعیض قائل شده است

در حالی که پلوسی در مورد انگیزه ای بیش از 2 تریلیون دلار استدلال می کند ، جمهوری خواهان در کنگره از طرح هایی که نزدیک به 1 تریلیون دلار تأمین می کند حمایت کرده اند. پلوسی همچنین تعدادی از پیشنهادهای جمهوری خواهان و توافق دو جانبه 1.5 تریلیون دلاری که توسط اتاق قطعنامه مجلس حاصل شد را رد كرد.

اگرچه ترامپ خواستار یک طرح محرک بزرگ است ، اما هر طرحی به رهبری دموکرات ها که از مجلس عبور می کند احتمالاً در مجلس سنا تحت کنترل جمهوری خواهان با شکست روبرو خواهد شد.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به صورت رایگان در اختیار هر ناشر واجد شرایط اخباری است که می تواند مخاطبان زیادی را در بر گیرد. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید