در صورت داشتن سنا در حزب جمهوری اسلامی ، “اوسف” انسدادگرایی را تا آنجا که چشم می بیند پیش بینی می کند


جان اوسوف ، نامزد مجلس سنا در جورجیا ، پیش بینی می کند “در صورتی که حزب جمهوری خواه کنترل سنای آمریکا را حفظ کند ،” انسداد را تا آنجا که چشم می بیند “پیش بینی می کند.

اوسوف و روحانی رافائل وارنوک در 5 ژانویه مقابل سنسور جمهوری خواه گرجستان دیوید پردو و کلی لوفلر قرار خواهند گرفت. حزب جمهوری خواه برای کسب اکثریت قریب به اتفاق باید حداقل یک کرسی کسب کند.

در طی مصاحبه روز یکشنبه با CNN در مورد وضعیت اتحادیه ، اسف به سوال مهمان مهمان دانا باش در مورد جمهوری خواهانی که به جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق رای دادند در جورجیا پاسخ داد ، و از دور دوم به عنوان “فرصتی برای بررسی” رئیس جمهور تازه انتخاب شده استفاده کرد.

نگاه میکنم:

اسوف گفت: “خوب ، آنچه ما نیاز داریم ظرفیت این دولت ورودی است تا بتواند در بحران بحران اداره كند.” “بسیاری از خانواده ها در جورجیا و سراسر کشور در حال حاضر نمی توانند غذا بخورند. تجارت در لبه است. مردم به دنبال اخراج و سلب مالکیت هستند. “

اوسوف از تجربه باراک اوباما رئیس جمهور سابق در مجلس سنا برای پیش بینی ماهیت سیاست در دو سال آینده در صورت اشغال مجلس نمایندگان توسط جمهوری خواهان استفاده می کند.

وی گفت: “بگذارید در این مورد بسیار صادق باشم.” “همه ما می دانیم که اگر مک کانل سنا را تصدی کند چه اتفاقی می افتد. او سعی خواهد کرد همانطور که سعی کرد با رئیس جمهور اوباما انجام دهد با بایدن و هریس نیز رفتار کند. فلج ، جنگ خندق چریکی ، انسداد ، تا جایی که چشم در زمان بحران می بیند ، زمانی که ما به یک اقدام قوی نیاز داریم. ” (مرتبط: جون اوسوف در صورت توصیه CDC از خاموش کردن COVID دیگر ابراز پشتیبانی می کند)

حتما بخوانید:
قیمت خرید میل سوپاپ ال 90 اصلی

نظرسنجی اخیر هریس نشان داد که 56 درصد از رای دهندگان جمهوریخواهان را برای ماندن در سنا در دوره ریاست جمهوری بایدن ترجیح می دهند.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید