در این تحقیق آمده است كه آمریكایی ها معتقدند ترامپ و بایدن به اندازه چین تهدیدكننده این كشور هستند.


بر اساس مطالعه جدید راسموسن ، آمریکایی ها اکنون یکدیگر را تهدیدی بزرگتر از روسیه و کره شمالی و هم تراز با چین می دانند.

بررسی رای دهندگان احتمالی در ایالات متحده نشان داد که 24 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی اظهار داشتند کسانی که به جو بایدن رئیس جمهور منتخب رأی داده اند ، بدترین دشمن این کشور هستند. این نظرسنجی همچنین نشان داد که تقریباً 22 درصد گفته اند که طرفداران دونالد ترامپ رئیس جمهور بزرگترین تهدید برای این کشور هستند. چین ، روسیه و کره شمالی به ترتیب 24٪ ، 10٪ و 7٪ آرا را در مورد بزرگترین تهدید ایالات متحده به دست آوردند.

راسموسن گفت ، در میان جمهوری خواهان ، 37 درصد می گویند طرفداران بایدن بزرگترین تهدید هستند. دومین پاسخ محبوب چین بود که 34٪ از آرا enemy را برای دشمن عمومی شماره یک به دست آورد. به گفته پاسخ دهندگان دموکرات ، طرفداران ترامپ بزرگترین تهدید برای این کشور هستند ، 35 درصد از پاسخ دهندگان دموکرات گفته اند که این بزرگترین تهدیدها برای ایالات متحده هستند.

نظرسنجی راسموسن همچنین نشان داد که رأی دهندگان غیرحزبی چین ، طرفداران ترامپ و رأی دهندگان بایدن را تهدیدهای برابر برای این کشور می دانند.

حتما بخوانید:
بایدن از ملت می خواهد که برای 100 روز اول کار خود ماسک بزنند - از فوزی می خواهد مشاور ارشد پزشکی باشد

راسموسن با تجزیه و تحلیل تجزیه جنسیتی این نظرسنجی دریافت که پاسخ دهندگان مرد فکر می کردند چین بزرگترین تهدید است و رای دهندگان بایدن در رتبه دوم قرار دارند. رای دهندگان بایدن و ترامپ بزرگترین تهدید پیش روی کشور در میان پاسخ دهندگان زن هستند. (مرتبط: سناتور سوزان کالینز تعدادی کیسه بدن در ایوان DC Home پیدا کرد)

آمریکایی های سفیدپوست رأی دهندگان در چین و بایدن را به عنوان بزرگترین تهدید در این کشور رتبه بندی کردند ، در حالی که بیشترین نگرانی برای سیاه پوستان آمریکایی رای دهندگان ترامپ بود. دیگر پاسخ دهندگان اقلیت گفتند که چین ، رای دهندگان بایدن و طرفداران ترامپ به همان اندازه تهدید می کنند.

نظرسنجی راسموسن شامل 1000 رای دهنده بالقوه بوده و بصورت آنلاین و در تاریخ 29-30 نوامبر بصورت آنلاین و تلفنی با حاشیه خطای +/- 3٪ و فاصله اطمینان 95٪ انجام شده است.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید