در اینجا قانونگذارانی هستند که پس از گفتن به شما از ماندن در خانه خودداری کردند


  • بسیاری از قانون گذاران از ماندن در خانه امتناع ورزیدند و از همان رهنمودهایی برای ویروس کرونا استفاده کردند که شهروندان را به پیروی از آنها ترغیب می کرد.
  • قانون گذاران توصیه های خود در مورد ویروس کرونا را نادیده گرفتند – سپس به دلیل اقدامات اساسی خود عذرخواهی یا عذرخواهی کردند.
  • بنیاد خبری Daily Caller News لیستی از بزرگترین مجرمان را تهیه کرده است ، از جمله Cuomo ، فرماندار حزب دموکراتیک نیویورک ، بیل دبلازیو ، شهردار نیویورک ، موریل بوثر ، شهردار DC ، نانسی پلوسی سخنگوی مجلس و بسیاری دیگر.

بسیاری از قانونگذاران بارها و بارها از شهروندان خواسته اند که حتی در روزهای تعطیل در خانه و به دور از عزیزان خود بمانند و سپس از تنها ماندن در خانه خودداری کردند.

از فرماندار دموکرات در نیویورک اندرو کوومو تا سرپرست شهرستان لس آنجلس شیلا کول ، نمایندگان مجلس دموکرات به توصیه خود شکست می خورند – سپس یا عذرخواهی می کنند یا به دلیل اقدامات ضروری عذرخواهی می کنند. (مرتبط: قانون گذاران کالیفرنیا با وجود محدودیت های جدید ویروس کرونا به کنفرانس هاوایی سفر می کنند)

بنیاد خبری Daily Caller News لیستی از بزرگترین مجرمان را تهیه کرده است ، از جمله کوومو ، کوهل ، بیل دبلازیو ، شهردار شهر نیویورک ، شهردار منطقه کلمبیا موریل بوثر ، رئیس مجلس نمایندگان نانسی پلوسی ، فرماندار کالیفرنیا ، گاوین نیوزوم ، فرماندار نور دیگران.

DCNF جستجو کرد اما هیچ نمونه ای از جمهوری خواهان برجسته را پیدا نکرد که شهروندان را ترغیب کنند در خانه بمانند و سپس از توصیه های خود پیروی نکنند.

DCNF به روزرسانی این لیست ادامه خواهد داد.

بیل دبلاسیو ، شهردار دموکرات نیویورک

شهردار دموکرات نیویورک ، بیل دبلاسیو ساعاتی قبل از آنکه کوومو تمام سالنهای ورزشی را در ایالت تعطیل کند ، با تشدید موارد COVID در ماه مارس ، از YMCA محلی خود دیدن کرد.

کابینه دی بلاسیو گفت که شهردار می خواهد قبل از تعطیل شدن یک بار دیگر از YMCA دیدن کند ، گفت: “YMCA بخش بزرگی از زندگی او و خانواده اش و همچنین بسیاری از اهالی نیویورک است. واضح است که این تغییر خواهد کرد ، و قبل از آن شهردار می خواست از مکانی بازدید کند که وی را برای آخرین بار نگه داشته است. “

شهردار شیکاگو لری لایت فوت

شهردار شیکاگو ، لوری لایت فوت ، از شهروندان خواست تا مطابق با محدودیت های COVID در خانه بمانند تا زمانی که مجبور به اصلاح مو شوند. وی پس از یک واکنش گسترده ، از مدل موهای خود دفاع کرد و گفت: “من چهره عمومی این شهر هستم و می دانید ، من شخصی هستم که [takes] بهداشت شخصی بسیار جدی است و من احساس نیاز به یک مدل مو کردم. به همین دلیل موهایم را کوتاه کردم. “

لایت فوت همچنین از شهروندان خواست که برنامه های شکرگذاری را لغو کنند ، اگرچه پس از انتشار خبر پیروزی بایدن در انتخابات ریاست جمهوری ، در جشن جمع زیادی دیده شد

رئیس مجلس دموکرات نانسی پلوسی

نانسی پلوسی سخنگوی دموکرات در اواخر ماه اوت در یک جلسه مو در سانفرانسیسکو شرکت کرد ، اگرچه در حال حاضر آرایشگاه های بسته در شهر کالیفرنیا به دلیل شیوع ویروس کرونا بسته شده اند. پلوسی که حداقل در بخشی از جلسه ماسک نداشت ، بعداً آرایشگر را به راه اندازی او متهم کرد.

حتما بخوانید:

بهترین برنامه فالوور اینستاگرام

فرماندار دموکرات گاوین نیوزوم کالیفرنیا

فرماندار دموکرات کالیفرنیا ، گاوین نیوزوم در شام لباسشویی فرانسوی با ستاره میشلن در 6 نوامبر پس از اصرار به ساکنان کالیفرنیا برای ماسک صورت “بین گزش” عکس گرفته شد. وی بعداً عذرخواهی کرد و حزب را “یک اشتباه بد” خواند.

جیم کنی ، شهردار دموکراتیک فیلادلفیا

شهردار فیلادلفیا ، جیم کنی ، در اواخر ماه اوت در مریلند در حالی که غذا می خورد بدون ماسک فیلمبرداری شد ، در حالی که وعده های غذایی داخل سالن در فیلادلفیا ممنوع بود.

رالف نورتهام ، فرماندار دموکرات ویرجینیا

رالف نورثهام ، فرماندار دموکرات ویرجینیا ، در ماه مه در حالی که دستور دولت را ملزم به ماسک زدن می کرد ، بدون ماسک صورت در ساحل ویرجینیا گرفتار شد. بعداً استانداری توضیح که نورتهام “انتظار نداشت که در فاصله شش متری کسی باشد.”

شهردار دی سی موریل بوثر

شهردار دی سی ، موریل بوئرز ، با وجود شرایط لازم برای سفر در بخش بهداشت DC ، برای سخنرانی پیروزی رئیس جمهور منتخب جو بایدن در اوایل نوامبر در “پر خطر” دلاور رفت. وی بابت سفر عذرخواهی کرد و گفت که مسافرت هایی که تحت محدودیت های DC آزاد می شوند ضروری است.

سناتور دموکرات دایان فاینشتاین از کالیفرنیا

قبل از ورود به جلسه دادرسی در اواسط ماه نوامبر ، سناتور دموکرات دمکرات ، دایان فاینشتاین در حال صحبت با دستیاران نقابدار خود در راهروهای ساختمان دولت بود. فاینشتین از یک حکم ملی حمایت می کرد و سعی می کرد از بودجه ویروس کرونا در کشورهایی که این حکم را نمی پذیرند جلوگیری کند.

قانونگذاران در کالیفرنیا

یک گروه دو پارلمانی از نمایندگان در اواسط ماه نوامبر برای برگزاری کنفرانس مستقل رأی دهندگان به هاوایی سفر کردند ، سفری که انتقاد کسانی را به دنبال داشت که می گویند نمایندگان مجلس در میان موارد رو به رشد ویروس کرونا نباید در استراحتگاه باشند. در این گروه اعضای مجالس جمهوری خواه و دموکرات کالیفرنیا حضور داشتند.

رهبران ، نخبگان دموکرات نیویورک

عکس ها نشان می دهد ، نخبگان دموکرات نیویورک ، که در یک مهمانی خصوصی در ماه نوامبر شرکت کردند ، از محدودیت های دولت در ویروس کرونا پیروی نکردند. رئیس سابق حزب دموکرات بروکلین ، فرانک سدیو و اینگرید لوئیس مارتین ، معاون رئیس جمهور بروکلین در آن حضور داشتند.

فرماندار دموکرات نیویورک اندرو کوومو

اندرو کوومو ، فرماندار دموکرات نیویورک ، پس از گفتن به نیویورکی ها که “از عزیزان خود” دوری کنند ، گفت مادر و دخترانش برای شکرگذاری به خانه او می آیند. آنها پس از واکنش گسترده استانداری ، به بنیاد Daily Caller News گفتند که او در روز شکرگذاری مشغول خواهد بود و در خانه نخواهد بود.

کیت براون ، فرماندار دموکرات اورگان

فرماندار حزب دموکرات اورگان ، کیت براون ، که از اعتراضات گسترده زندگی سیاه پوست اهمیت دارد ، به شهروندان گفت قبل از شکرگذاری از اعضای خانواده و عزیزانشان “دعوت” کنید تا در توییتر بنویسند: “سخت است ، اما دشوار است فداکاری ها اکنون جان انسان ها را نجات می دهند. این شکرگذاری ، آن را کوچک بگذارید. آنها را دور بریزید. “

حتما بخوانید:
باربری کاشانی - اتوبار کاشانی با بسته بندی اصولی در تهران |44282757|

شهرستان ویلیامسون ، تگزاس بیل گراول

وكیل وی گفت: بیل گراول قاضی شهرستان ویلیامسون به جرم خود اعتراف كرد و مبلغ 1000 دلار جریمه نقض دستور ماندن در خانه را كه در آوریل صادر كرد پس از اینكه وی در روز تولد نوه اش در مقابل دوربین گرفتار شد ، پرداخت خواهد كرد. در پایان ماه نوامبر.

مایکل هنکاک ، شهردار دموکرات دنور

مایکل هنکاک ، شهردار دموکرات دنور ، به شهروندان هشدار داد که فقط 30 دقیقه قبل از سوار شدن به پرواز ، برای سفر به خانواده اش برای شکرگذاری ، از سفر در توییتر “جلوگیری کنند”.

در توییت شهردار آمده است تا جایی که می توانید در خانه بمانید ، به خصوص اگر بیمار هستید. “به جای شام های شخصی ، مجالس مجازی برگزار کنید. اگر می توانید از سفر خودداری کنید. “

شهردار دموکرات سان خوزه سام لیكاردو

شهردار دموکرات در سن خوزه ، کالیفرنیا ، سم لیكاردو پس از اینكه به شهروندان گفت “اجتماعات بزرگ امسال را لغو كنند” به همراه اعضای خانواده كه عضو خانواده او نیستند در روز شكربانی حضور یافت.

لیكاردو در تاریخ 25 نوامبر در توییتی نوشت: “این موارد در حال افزایش است ، تا حدی به این دلیل كه ما نگهبانان (و ماسك ها) را به خانواده و دوستان خود می سپاریم.” “بیایید تجمعات بزرگ امسال را لغو کنیم و روی حفظ امنیت خودمان تمرکز کنیم.”

سرپرست شهرستان لس آنجلس شیلا کوهل

سرپرست شهرستان لس آنجلس شیلا کوئل روز سه شنبه به منع شام در فضای باز رای داد و شام در فضای باز را “خطرناکترین وضعیت” خواند. وی سپس در رستوران سانتا مونیکا ایل فورنو تراتوریا در بیرون غذا خوردن دیده شد.

کوئل از طریق سخنگوی اعتراف کرد که “در آخرین روزی که اجازه داده شد” در ایل فورنو شام خورد. ممنوعیت غذا خوردن در فضای باز از روز چهارشنبه به اجرا درآمد.

شهردار دموکرات سان فرانسیسکو لندن نژاد

شهردار دموکرات سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا ، لندن نژاد در اوایل ماه نوامبر در یک اتاق نیمه محصور در یک رستوران لباسشویی فرانسه شام ​​خورد. هشت نفر در یک مهمانی در یک اتاق نیمه محصور با سقف و لوستر شرکت کردند – همان اتاقی که نیوزوم عصر 6 نوامبر در آن شام ننگینی خورد.

سه روز پس از صرف غذا ناهار خوری در لباسشویی فرانسوی ، وی ناهارخوری داخل سالن را در شهر سانفرانسیسکو ممنوع کرد.

استیو آدلر شهردار آستین دموکرات

در اوایل ماه نوامبر استیو آدلر ، شهردار آستین ، 20 میهمان را در یک عروسی و پذیرایی در فضای باز از دخترش میزبانی کرد ، سپس روز بعد سوار یک هواپیمای شخصی شد و برای تعطیلات خانوادگی با خانواده به کابو سان لوکاس ، مکزیک پرواز کرد.

آدلر در یک پیام ویدیویی در فیس بوک به ساکنان آستین گفت: “اگر می توانید در خانه بمانیم.” “وقت آرامش نیست. نگاهی دقیق خواهیم انداخت. … اگر مراقب نباشیم ممکن است مجبور به بستن کارها شویم. “

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به صورت رایگان در اختیار هر ناشر واجد شرایط اخباری است که می تواند مخاطبان زیادی را در بر گیرد. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید