دایان فاینشتاین فاش می کند که ترجیح می دهد مقر کامالا هریس را پر کند


سناتور دایان فاینشتاین حمایت خود از الکس پادیلا ، وزیر امور خارجه کالیفرنیا را به عنوان جانشین کمالا هریس معاون رئیس مجلس سنا اعلام کرد.

حمایت وی که برای اولین بار توسط هاف پست اعلام شد ، می تواند انگیزه بیشتری برای نامزدی پادیلا برای این پست ایجاد کند. او چندین هفته مورد علاقه بوده است و در اوایل کار خود برای فاینشتاین در سنا کار کرده است.

“من از او حمایت کردم. من مدتها پیش این کار را کردم. “به نقل از پولیتیکو ، فاینشتاین گفت. “و من فکر می کنم او به خوبی نماینده کالیفرنیا خواهد بود. او شخصی است که من خوشحال می شوم با او کار کنم و همچنین برای اولین بار نمایندگی اسپانیا را به مجلس سنا خواهم آورد. “

در صورت انتصاب ، مطابق دفتر سرشماری ایالات متحده ، پادیلا اولین سناتور آمریکای لاتین از کالیفرنیا ، ایالتی است که نزدیک به 40 درصد از جمعیت اسپانیایی تبار هستند.

پادیلا همچنین از حمایت شورای کنگره آمریکای لاتین که خواستار نمایندگی بیشتر آمریکای لاتین در مجلس عالی کنگره است ، برخوردار است. یکی از اعضای آن ، سخنگوی کالیفرنیا ، تونی کاردناس ، هفته گذشته گفت که پیام این حزب به آمریکای لاتین نیاز به تغییر “یک شبه” دارد ، با اشاره به عملکرد دموگرافیک ضعیف در انتخابات نوامبر. (مرتبط: احتمالاً ترس از “سوسیالیسم” باعث شده است که مردم لاتین در فلوریدا رای به جمهوری خواهان بدهند)

واشنگتن ، دی سی – 12 اکتبر: سناتور دیان فاینشتاین (D-CA) با سناتور آمریکایی دیک دوربین (D-IL) گفتگو می کند (عکس: گرگ نش – استخر / گتی ایماژ)

اگرچه پادیلا از حمایت گسترده مقامات کالیفرنیایی برخوردار است ، فرماندار گاوین نیوزوم نیز تحت فشار قرار گرفته است که یک زن سیاه پوست را برای جانشینی هریس ، تنها زن سیاه پوستی که در حال حاضر در سنا مشغول به کار است ، تعیین کند.

حتما بخوانید:
خرید مستقیم چمن - چمن مصنوعی و چمن مصنوعی شماره 1 ملبورن

اعضای جنبش مترقی حزب دموکرات ، که از رفتار به ظاهر مرکزگرایانه فاینستین ابراز ناامیدی کردند ، از نیوزوم خواستند تا فردی آزادتر از نمایندگان کالیفرنیا منصوب کند. به گزارش پولیتیکو ، باربارا لی ، کارن باس یا رو هانا.

آر ال میلر ، فعال دموکرات مستقر در کالیفرنیا در واکنش به تأیید فاینشتاین در توییتر خود گفت: “چه تعجب آور است: مرکز گرایشی که لمس نمی شود از محافظ شخصی خود حمایت می کند.”

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید