دادگاه پنسیلوانیا پس از آنکه قاضی پرونده را رد کرد ، پرونده پنسیلوانیا به سومین زنجیره رسیدگی رسید


دادگاه تجدیدنظر منطقه سوم روز دوشنبه به درخواست مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور دونالد ترامپ برای بررسی سریع تصمیم دادگاه بدوی در مورد رد ادعای مبارزات انتخاباتی پنسیلوانیا رضایت داد.

جنا الیس ، وکیل مبارزات انتخاباتی ، روز دوشنبه توییت کارنامه دادگاه را منتشر کرد. این کمپین قرار بود گزارش حقوقی خود را قبل از ساعت 16:00 روز دوشنبه ارائه کند ، در حالی که متهمان ، از جمله وزیر امور خارجه کتی بوکور ، قرار بود خلاصه ها را تا ساعت 16:00 روز سه شنبه ارائه دهند.

طبق CNBC ، دادخواست تجدیدنظر نیازی به جلوگیری از رأی دادن شهرستانهای پنسیلوانیا توسط دادگاه نداشت. در عوض ، فرجام خواهی از دادگاه اجازه می دهد که کمپین برای طرح دعوی دوم اصلاح شده که به موجب همان گزارش قاضی پس از صدور حکم روز شنبه خنثی شد ، اجازه دهد. (مربوط می شود: دادگاه عالی پنسیلوانیا در دادخواست ناظران رای علیه مبارزات انتخاباتی ترامپ رای داد)

قاضی منطقه ایالات متحده ، متیو دبلیو بران ، شنبه شب دعوی مبارزات انتخاباتی را رد کرد که هدف آن جلوگیری از تأیید نتایج انتخابات پنسیلوانیا بود.

این اختلاف ادعا می کند که جمهوری خواهان در جریان انتخابات در وضعیت نامساعدی قرار داشتند ، زیرا برخی از شهرستانها ، به ویژه دموکرات ها ، “شفا صندوق های رای” را مجاز می دانستند ، در حالی که شهرستان های جمهوری خواه این عمل را مجاز نمی دانستند. در این دادخواست همچنین ادعا می شود که پاسخ دهندگان باید بر خلاف قانون ایالت از قبل برگه های رای تهیه کرده باشند ، زیرا به برخی از رای دهندگان در فیلادلفیا هشدار داده شده است که باید برگه های رایج آنها درمان شود یا با رد مواجه شوند.

حتما بخوانید:
لباس السا دریافت خواهد شد طراحی مجدد

ستاد انتخاباتی ترامپ سعی کرده است تائید نتایج را بر اساس ادعاها مسدود کند. با این حال ، بران این دادخواست ها را رد کرد ، و حکم داد که این پرونده به “استدلال های قانونی متشنج و بدون دلیل و ادعاهای حدس و گمان” متکی است و این دادخواست برای هزاران رأی دهنده رد صلاحیت شده است.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید