دادگاه عالی پنسیلوانیا دادخواست علیه نماینده مایک کلی در حمایت از ترامپ را رد کرد


دادگاه عالی پنسیلوانیا روز شنبه دادخواست مایک کلی جمهوری خواه را رد کرد و به تلاش دیگر مبارزات انتخاباتی ترامپ برای رد صلاحیت آرا پایان داد.

در دعوی کلی استدلال می شود که قانون رای گیری پستی پنسیلوانیا ، قانون 77 ، قانون اساسی این ایالت را نقض می کند و به دنبال بطلان میلیون ها رأی بر اساس سیاست های آن است. در این دادخواست همچنین از مجمع عمومی جمهوری خواه در پنسیلوانیا مجوز تعیین رأی دهندگان جدید کالج انتخاباتی برای تحویل کارمندان به دونالد ترامپ ، رئیس جمهور گرفته شده است ، حتی اگر جو بایدن رئیس جمهور منتخب با بیش از 80،000 رأی برنده آن باشد.

دادگاه استدلال قانون اساسی مبنی بر عدم موفقیت تیم ترامپ در طرح پرونده “به موقع” را تأیید کرد و تأکید کرد که پنسیلوانیا قانون 77 را در سال 2019 تصویب کرد. (مرتبط: در اینجا نحوه شمارش و بررسی صندوق های پستی برای جلوگیری از کلاهبرداری وجود دارد)

دادگاه اعلام کرد: “تظاهرات در مورد این موضوع جای تردید نیست”. “خواهانان این چالش را قبل از مقررات قانونی مربوط به رای گیری پستی بیش از یک سال پس از لازم الاجرا شدن قانون 77 مطرح کردند.”

نماینده ایالات متحده مایک کلی (R-PA) (دوم ل) در 5 ژوئن 2018 در واشنگتن در مراسم “جشن آمریکا” در چمن جنوبی کاخ سفید شرکت کرد. این رویداد که در ابتدا برای بزرگداشت قهرمان سوپربول Philadelphia Eagles بود ، پس از عدم قبول بیشتر تیم از حضور در این رویداد به دلیل اختلاف نظر با ترامپ برای زانو زدن بازیکنان NFL در هنگام سرود ملی تغییر کرد. (عکس از الکس وونگ / گتی ایماژ)

دادگاه همچنین به عدم موفقیت تیم ترامپ در طرح پرونده قضایی اندکی پس از انتخابات و منتظر تشکیل پرونده تا 21 نوامبر اشاره کرد.

حتما بخوانید:
مزایای فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی نسبت به بازار

“تا زمان ارائه این شکایت در 21 نوامبر 2020 ، میلیون ها رای دهنده پنسیلوانیا اراده خود را هم در انتخابات مقدماتی ژوئن 2020 و هم در انتخابات عمومی نوامبر 2020 و آرا ball نهایی انتخابات عمومی در سال 2020 محاسبه شده است ، و نتایج ظاهراً واضح است. با این حال ، خواهان ها منتظر بودند تا این دادگاه آغاز شود تا چند روز قبل از اینکه شوراهای انتخابات مناطق برای تأیید نتایج انتخابات دبیر جامعه موظف شوند “.

این پرونده آخرین چالش های قانونی ترامپ و کارزار انتخاباتی وی بود. ترامپ در توییتر اعلام کرد که مبارزات انتخاباتی وی همچنان قصد دارد طی چند روز پرونده دیگری را در ویسکانسین تشکیل دهد. پیش از این ، این کمپین تقاضای یک سرشماری جزئی در ویسکانسین را داشت و به دنبال بطلان آرا در این ایالت بود. (مرتبط: ترامپ می گوید مبارزات انتخاباتی وی بعد از سرشماری چالش قانونی جدیدی در ویسکانسین ایجاد خواهد کرد)

اگرچه ترامپ به طور رسمی کناره گیری نکرد ، اما به دولت خدمات عمومی دستور داد روند انتقال را آغاز کنند و به جامعه اطلاعاتی اجازه داد که توجیهات مشترک با بایدن را آغاز کند.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید