دادگاه عالی علیه نیوزوم درباره محدودیت کلیسا در کالیفرنیا صحبت کرده است


دادگاه عالی ایالات متحده روز پنجشنبه در کنار محدودیت های فرماندار دموکرات کالیفرنیا ، گاوین نیوزوم در عبادت در طی شیوع ویروس کرونا قرار گرفت.

CBS News روز پنجشنبه گزارش داد ، قضات دستور دادگاه منطقه ای مرکزی را كه به محدودیت های Newsom در نمازخانه ها تأیید می كرد ، رد كردند. با توجه به رای هفته گذشته دادگاه عالی ، كه موقتاً از محدودیت های محدودیت ویروس کرونا در فرماندار اندرو کوومو در خانه های نماز کاسته شد ، قضات اختلاف را برای رسیدگی بیشتر به دادگاه بدوی برگرداندند.

قضات محافظه کار ، از جمله قاضی امی کونی بارت ، در تصمیم 5-4 شکرگذاری از سازمان های مذهبی طرفداری کردند ، در حالی که رئیس دادگستری جان رابرتز جانب قضات لیبرال را گرفت. برای اولین بار ، بارت پس از جایگزینی مرحوم روت بادر گینسبورگ ، به عنوان آخرین عدالت دادگاه عامل تعیین کننده ای بود.

اکثریت گفتند که محدودیت های ویروس کرونا در کوومو در جوامع مذهبی “بسیار محدودتر از کلیه مقررات Covid است که قبلاً در دادگاه ظاهر شده بودند ، بسیار سختگیرانه تر از مقررات تصویب شده توسط بسیاری از حوزه های قضایی دیگر همه گیری ، و بسیار شدیدتر از آنچه برای جلوگیری از شیوع ویروس ضروری است نشان داده شده است. ” (مرتبط: “م institutionsسسات مذهبی مشکلی داشتند”: اندرو کوومو تهدید به بستن کلیساها ، کنیسه ها)

حتما بخوانید:
چربی‌ سوزی شکم با ۲۰ توصیه واقعا موثر چطور

CBS گزارش داد ، وزارتخانه های بین المللی Harvest Rock و Harvest پرونده کالیفرنیا را به دیوان عالی کشور ارجاع داده اند و معتقدند که محدودیت های نیوسوم در نمازخانه ها اولین اصلاحیه را نقض می کند. بر اساس این نشریه ، وکلای کلیسای راک Harvest می گویند که Newsom به مشاغل یا م entitiesسسات غیرمذهبی اجازه داده است با محدودیت های محدود باز و تجمع کنند ، در حالی که خانه های عبادت را با شدت بیشتری محدود می کند.

وكلا استدلال كردند: “برای استاندار ، محدودیت های COVID-19 بدیهی است كه اجباری نیستند و مجازاتی را اعمال نمی كنند.” “اما برای کلیساها یا کسی که در خانه خود با شخصی که در آنجا زندگی نمی کند عبادت می کند ، محدودیت های COVID-19 اجباری است و از طریق مجازات های کیفری اعمال می شود.”

دفتر نیوزوم بلافاصله به درخواست نظر بنیاد دیلی کالر نیوز پاسخ نداد.

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید