دادگاه عالی برای استدلال در مورد اصرار ترامپ برای حذف بیگانگان غیرقانونی از داده های سرشماری


روز دوشنبه ، دادگاه عالی استدلال های شفاهی راجع به اصرار دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا برای حذف بیگانگان غیرقانونی از داده های دفتر سرشماری ایالات متحده ، خواهد شنید.

توماس وولف به سی ان ان گفت: پیروزی ترامپ در این پرونده می تواند جمعیت یک کشور را تغییر دهد و بالقوه توازن قدرت را در مجلس نمایندگان ، یک مشاور ارشد در مرکز برنان ، یک گروه چپ ، تغییر دهد.

وی ادامه داد: “این ارقام نحوه توزیع کرسی های کنگره طی 10 سال آینده را تعیین می کند که این امر تعیین کننده قدرت سیاسی جوامع طی یک دهه آینده خواهد بود و تعیین می کند که آیا آنها سهم عادلانه 1.5 تریلیون دلار برای توزیع را دریافت می کنند یا خیر. سالانه توسط دولت فدرال ، “وولف به CNN گفت.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، در روز شکرگذاری 26 نوامبر 2020 در واشنگتن در اتاق دیپلماتیک کاخ سفید صحبت کرد. پیش از این ، ترامپ از طریق ویدئو کنفرانس گفتگوی سنتی را با خدمه مستقر در خارج از کشور انجام داد. (ارین شاف – استخر / گتی ایماژ)

به نقل از CNN ، تصمیم دادگاه عالی برای رسیدگی به استدلال ها در این پرونده ، دومین باری است که نهاد حقوقی سیاست سرشماری ترامپ را بررسی می کند. (مرتبط: دادگاه عالی در کنار ترامپ است ، سرشماری را به حالت تعلیق در می آورد)

به گزارش سی ان ان ، ترامپ در ماه ژوئیه دستور جدیدی صادر کرد که مهاجران غیرقانونی در جدول سرشماری که هر 10 سال یکبار برای تعیین تعداد نمایندگان یک کشور انجام می شود ، محاسبه نمی شود. CNN گزارش داد که رئیس جمهور علاوه بر آنچه شامل بیگانگان غیرقانونی نمی شد ، یک سرشماری کامل نیز دریافت می کند ، اما دولت توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) محاکمه شد و این سیاست مسدود شد.

حتما بخوانید:
هزینه جراحی سانترال لب چقدر است؟

ACLU ادعا می کند که “برای بیش از دو قرن ، همه به یک نتیجه رسیده اند: طبق قانون CNN ، همه افراد در هر کشور باید در پایگاه توزیع شمرده شوند – از جمله مهاجران بدون سند”.

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید