دادگاه عالی انگلستان حکم داد که کودکان زیر 16 سال “بعید است بتوانند رضایت آگاهانه” را برای مسدودکنندگان بلوغ اعلام کنند.

[ad_1]

دادگاه عالی انگلستان روز سه شنبه رای داد كه كودكان زیر 16 سال “بعید است” به اندازه كافی “قادر به رضایت آگاهانه” برای داروهایی باشند كه بلوغ را بلوك می كنند.

به گزارش گاردین ، ​​سه قاضی ارشد گفتند: “بعید است كودك 13 ساله یا كوچكتر رضایت خود را در زمینه مسدودكننده های بلوغ اعلام كند.” “تردید وجود دارد که یک نوجوان 14 یا 15 ساله می تواند خطرات و عواقب طولانی مدت استفاده از مسدود کننده های بلوغ را درک و ارزیابی کند.”

گاردین گزارش داد ، لیدی ویکتوریا شارپ ، رئیس بخش ملکه ، لرد عدالت لوئیس و خانم عدالت لون حکم دادند که نوجوانان زیر 18 سال ممکن است قبل از مداخله پزشکی نیاز به اجازه پزشک از دادگاه ها داشته باشند.

قضات همچنین گفتند كه كودك زیر 16 سال فقط می تواند موافقت كند كه بلوغ را “درصورتی كه صلاحیت شناخت ماهیت درمان را داشته باشد” ، متذكر شود كه ارزیابی صحیح و تصمیم گیری در مورد كودكان بسیار دشوار است. این اطلاعات. (مرتبط: “من کمی خجالتی هستم”): ویدئو بزرگسالان را نشان می دهد که کودک نوپای 4 ساله ای را روی صحنه هدایت می کنند و کودک را وادار به معرفی هویت جنسی جدید خود به عنوان دختر می کنند)

درک کودک باید “عواقب فوری و طولانی مدت درمان ، شواهد محدود موجود در مورد اثربخشی یا هدف آن ، این واقعیت که اکثر بیماران همچنان از هورمون های متقابل و عواقب بالقوه تغییر دهنده زندگی آنها برای کودک استفاده می کنند” باشد. نگهبان.

این تصمیم در پرونده ای علیه اعتماد Tavistock و Portman NHS اتخاذ شده است ، بر اساس این نشریه ، اعتمادی که خدمات اصلی را برای توسعه هویت جنسیتی کودکان در انگلستان مدیریت می کند. (مرتبط: JK Rowling با هجوم حملات جامعه LGBTQ به دلیل توییت جنسیتی مواجه است)

این دادخواست توسط مادر یک دختر 15 ساله مبتلا به اوتیسم که در لیست انتظار برای درمان قرار داشت و همچنین کایرا بل 23 ساله در دادگاه مطرح شد که از سن 16 سالگی شروع به مسدود شدن بلوغ کرد و سرانجام دوباره منتقل شد. نگهبان.

سخنگوی NHS به گاردین گفت: “توویستوك بلافاصله توصیه های جدیدی راجع به مسدود كننده های بلوغ و هورمون های بین جنسی برای افراد زیر 16 سال متوقف شد ، كه تنها در صورت مجاز بودن صریح دادگاه در آینده ، در آینده مجاز خواهد بود. “دکتر هیلاری کاس نگاه گسترده تری به آینده خدمات هویت جنسیتی دارد.”

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.[ad_2]

منبع: outlandernews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram followershtml nullednulled themes