دادستان کل اوباما در حال دفاع از شرکت های متهم به حمایت از برده داری کودکان است


  • نیل کتیال ، دادستان کل باراک اوباما ، رئیس جمهور پیشین ، روز سه شنبه به دادگاه عالی گفت که شرکت ها نباید در قبال سود حاصل از کار برده های کودکان مسئولیت داشته باشند.
  • متقاضیان ، نستله و کارگیل را به ادامه “کمک های مالی و فنی به مزارع کاکائو” متهم کردند ، حتی اگر آنها می دانستند که تأمین کنندگان آنها کودکان را به بردگی کشانده اند.
  • عدالت النا کاگان از کاتیال پرسید: “این چه فایده ای دارد؟”

دادستان کل باراک اوباما ، رئیس جمهور پیشین ، روز سه شنبه به دیوان عالی کشور گفت که شرکت ها نباید مسئولیتی در قبال سود حاصل از کار برده های کودکان داشته باشند.

دادستان کل نیل کتیال ، که پیش از این ممنوعیت سفر رئیس جمهور دونالد ترامپ را مورد انتقاد قرار داده بود و با جدایی کودکان در مرز مخالفت کرده بود ، طی استدلال شفاهی روز سه شنبه در دیوان عالی کشور از شرکت ها دفاع کرد و اظهار داشت که این شرکت ها نباید پاسخگو باشند. مطابق قانون و جرم برای سود حاصل از کار بردگان کودک در خارج از کشور.

کتیال از شش شهروند مالی که ادعا می کنند بین 12 تا 14 سال قاچاق شده اند ، مجبور به کار در مزارع کاکائو بدون حقوق و دستمزد کم و شکنجه و ضرب و شتم شده اند ، شکایت کرده است. اسلایت گفت که توسط ناظران

به گفته این نشریه ، یکی از شاکیان گفته است که هنگامی که وی قصد فرار داشت و گرفتار شد ، نگهبانان قبل از ضرب و شتم وی را در حالی که به درخت بسته شده بود ، پای او را قطع کردند و فلفل چیلی را به زخمهای او مالیدند.

که در Nestlé USA v. آیا من و کارگیل ، شرکت علیه Doe I، به گفته تخته سنگ ، شاکیان نستله و کارگیل را به ادامه “کمک های مالی و فنی به مزارع کاکائو” متهم کردند ، حتی اگر آنها می دانستند که تأمین کنندگان آنها کودکان را به بردگی کشانده اند.

در حالی که نستله و کارگیل با وجود ادعای دانش در مورد نقض حقوق بشر ، با این شرکت ها همکاری می کنند ، شاکیان ادعا می کنند که تحت قانون و جرم هستند ، شرکت ها طبق اساسنامه 1789 مسئول جرم دیگری هستند که به اتباع خارج از ایالات متحده اجازه می دهد. برای برقراری عدالت در ایالات متحده با طرح دادخواست مغایر با قوانین بین المللی.

اگرچه کتیال گفت که موکلان وی “همدردی زیادی با رنج شاکیان و محکومیت بی چون و چرای برده داری کودکان دارند” ، وی همچنین گفت که “از آنجا که معلولیت خانگی وجود ندارد” ، طبق قانون و جرم قانون ATS وجود ندارد.

کتجال گفت که دادستانهای نورنبرگ در حمایت از استدلال خود مبنی بر اینکه “جامعه بین المللی” از شرکتهای مسئول نقض قوانین بین المللی حمایت نمی کند ، از پیگرد “شرکت تأمین کننده گاز Zyklon B که نازی ها برای کشتن میلیونها نفر از آن استفاده کردند” خودداری کرده اند. درست است ، اسلیت گزارش داد.

واشنگتن – 26 آوریل: پروفسور مرکز حقوقی دانشگاه جورج تاون ، نیل کتیال ، در جریان دادرسی در مقابل کمیته خدمات مسلح سنا در تاریخ 26 آوریل 2007 در کپیتول هیل در واشنگتن دی سی (عکس): الکسی یون

دادستان کل سابق اوباما استدلال می کند که هیچ “قانون مشخص ، جهانی و لازم الاجرا” ای برای حمایت از مسئولیت شرکت در مورد نقض برده داری کودکان تحت این قانون و جرم وجود ندارد.

بسیاری از قضات به دادستان کل سابق گفته اند که این منطقی نیست.

قاضی النا کاگان از کاتیال پرسید ، طبق قانون و جرم ، که گفت این شرکت “به یک نوع مسئولیت شخصی احتیاج دارد تحت هنجار خاص حقوق بین الملل. “

کاگان پرسید: “این چه فایده ای دارد؟”

به گزارش روزنامه واشنگتن فری ، قاضی ساموئل آلیتو به کاتیال گفت: “بسیاری از استدلال های شما به نتایجی منجر می شود که گرفتن آنها کاملاً دشوار است.”

فانوس دریایی گفت: “آلیتو ادامه داد:” فرض كنید یك شركت آمریكایی نمایش بزرگی را برای حمایت از هر علت قانونی برگزار می كند ، اما سپس مخفیانه مامورانی را در آفریقا استخدام می كند تا بچه ها را ربوده و آنها را در مزارع در بند نگه دارد … ” “آیا شما می گویید که قربانیان … باید از دادگاه در ایالات متحده ، جایی که دفتر مرکزی این شرکت است و تجارت می کند ، بیرون رانده شوند؟”

حتما بخوانید:
لیست وب سایت های قضایی

قاضی برت کاوانو نیز معنای استدلال های کتل را زیر سوال برد ، وی که به عدالت خندید و گفت که کاوانو طبق قانون و جرم از “سخنان بیش از حد گرم” استفاده می کند.

کاوانو به کاتل گفت: “قانون جرایم فرازمینی زمانی محرکی برای حمایت بین المللی از حقوق بشر بود.” “موقعیت شما …” اساسنامه را فرو می برد. ” پس چرا باید این کار را انجام دهیم؟ “

کاتیال بلافاصله به درخواست نظر بنیاد دیلی کالر نیوز پاسخ نداد.

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید