“خدا و تاریخ ما را صدا کرده اند”: جو بایدن و کامالا هریس ادعای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری را دارند


معاون رئیس جمهور سابق جو بایدن و سناتور کمالا هریس شنبه شب ادعای پیروزی بر رئیس جمهور دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 را داشتند.

بایدن و هریس قبل از بوق زدن در یک راهپیمایی پیروزی از راه دور اجتماعی در شهر ویدلمینگتون ، دلاور ، در شهر بایدن سخنرانی کردند. بایدن ساعاتی پس از فاکس نیوز ، آسوشیتدپرس و بسیاری از رسانه ها پیروزی را به نفع خود اعلام کرد اوایل روز شنبه. با این حال ، ترامپ با اشاره به کشورهایی مانند جورجیا با هدف شمارش خودکار احتمالی و چالش های حقوقی مختلف مبارزات انتخاباتی خود در شمارش آرا ، گفت که انتخابات “هنوز پایان یافته” نیست.

بایدن قول داد “COVID” را کنترل کند و همچنین با تغییرات آب و هوا و تنش های نژادی مقابله کند. وی گفت که روز دوشنبه برای ایجاد طرحی برای مقابله با بیماری همه گیر در حال انجام ، گروهی از کارشناسان را معرفی خواهد کرد.

بایدن همچنین سرودی را نقل کرد که به گفته وی ویژه پسر فقیدش بو بایدن بود.

“و او تو را بر بالهای عقاب بلند خواهد کرد و تو را در نفس سپیده دم حمل می کند و مانند خورشید می درخشد و تو را در کف دست خود نگه می دارد. و اکنون با هم ، روی بال عقاب ، کاری را که خدا و تاریخ ما را به آن فراخوانده است ، با قلبهای کامل و دستان ثابت آغاز می کنیم. “

معاون رئیس جمهور سابق جو بایدن (تصویر صفحه / فاکس نیوز / یوتیوب)

مبارزات انتخاباتی بایدن بر اعلام اتحاد آمریکا پس از چهار سال دو قطبی در دوره ترامپ متمرکز بود. وی شنبه شب گفت که اگرچه یک دموکرات مغرور است ، “رئیس جمهور همه آمریکایی ها” خواهد بود.

سناتور کمالا هریس (تصویر صفحه / یوتیوب / فاکس نیوز)

سناتور کمالا هریس درست قبل از جو بایدن ، معاون رئیس جمهور سابق ، در ویلمینگتون ، دلاور سخنرانی کرد. (عکس صفحه / یوتیوب / فاکس نیوز)

سخنرانی هریس بر وضعیت وی به عنوان اولین سیاه پوست و معاون رئیس جمهور تأکید کرد و بر تعهد حزب دموکرات به تنوع نژادی تأکید کرد.

حتما بخوانید:
مودیان مالیاتی که برای مسکن خالی و لوکس مالیات ندهند جریمه می شوند/ روایت خاندوزی از حمله به سامانه املاک و مسکن

هریس گفت: “برای چهار سال ، شما راهپیمایی برای برابری و عدالت ، برای زندگی ما ، برای سیاره ما ترتیب دادید ، و سپس رأی دادید.” “شما یک پیام روشن ارسال کرده اید. شما امید و اتحاد ، نجابت ، علم و بله را انتخاب کرده اید: حقیقت. “

ترامپ از زمان انکار اولیه پیروزی بایدن و هریس در صبح شنبه ، اظهارات رسمی در مورد انتخابات انجام نداده است.

ترامپ در بیانیه ای گفت: “واقعیت ساده این است که این انتخابات خیلی پایان ندارد.” “جو بایدن در هیچ کشوری به عنوان برنده تأیید نشده است ، چه رسد به یکی از کشورهای با اختلاف زیاد یا کشورهایی که مبارزات انتخاباتی ما دارای چالش های قانونی معتبر و قانونی است که می تواند برنده نهایی را تعیین کند. ” (مرتبط: بوریس جانسون ، دیگر رهبران جهان پیروزی در انتخابات جو بایدن و کمالا هریس را تبریک می گویند)

“این تنها راه اطمینان از اطمینان کامل مردم به انتخابات ما است. بیانیه ادامه داد ، بسیار حیرت انگیز است که مبارزات انتخاباتی بایدن از موافقت با این اصل اساسی امتناع می ورزد و می خواهد آراots شمارش شود ، حتی اگر جعلی ، تولید یا ارسال شده توسط رأی دهندگان غیر مجاز یا متوفی باشد. “

حتما بخوانید:
***عشق به خود، اعتماد به نفس و توانمندی شخصی خود را افزایش دهید - بخش اول

ترامپ و مبارزات انتخاباتی وی ادعا می کنند که مشاهده کنندگان نظرسنجی GOP از ورود به مناطق شمارش محروم شده اند و هنگامی که اجازه ورود به آنها داده می شود ، مجبور می شوند تا حد زیادی از شمارش واقعی باقی بمانند و نمی توانند “معنی دار” ارائه دهند “مشاهده. این کمپین شکایتی را ترتیب داد تا ناظران نظرسنجی بتوانند به شمارنده های رأی نزدیکتر شوند و بدون رصد صحیح ، شمارش آرا شمارش شده را مجبور کنند.

اظهارات روز شنبه ترامپ لحنی اندکی متفاوت از اظهارات قبلی وی در مورد صحت انتخابات داشت. در تاریخ 3 نوامبر ، ترامپ مرتباً اتهاماتی مبهم و بی اساس به تقلب گسترده در صندوق های رای می داد. این بیانیه ادعاهای مستقیم را رد می کند و فقط به پرونده های دادگاه در حال انجام و بازجویی های بعدی اشاره دارد.
منبع: outlandernews.ir