حزب تولس گابارد باکس از تصمیم SCOTUS که توسط اندرو کوومو ابقا شده پشتیبانی می کند


تولسی گابارد ، نماینده حزب دموکرات هاوایی ، هنگامی که روز دوشنبه از تصمیم دادگاه عالی برای بازداشت محدودیت های ویروس کرونا ، فرماندار نیویورک ، برای حمایت از دادگاه عالی حمایت کرد ، با بسیاری از اعضای حزب خود جدا شد.

گابارد توضیح داد كه رای 5-4 دادگاه ، كه كومو را برای اعمال محدودیت های خاص بر ظرفیت كلیساها و كنیسه ها منع می كرد ، اقدامی به نفع آزادی مذهب بود. (مرتبط: “چون مردم را عفو می کنید”: تولیسی گابارد لیست کوتاهی از نام های ترامپ دارد)

“من به شدت از این تصمیم دیوان عالی دفاع می کنم که از اولین اصلاحیه / آزادی دین ما دفاع می کند. اگرچه COVID ممکن است به طور موقت به برخی از محدودیت های بهداشت عمومی نیاز داشته باشد ، اما با نمازخانه ها باید همانند م secسسات سکولار رفتار شود – نه شدیدتر “، گابارد در توییت خود نوشت.

به دنبال این حکم ، کومو حکم دادگاه را “بی ربط” خواند زیرا کلیساها و کنیسه های ذکر شده در این پرونده دیگر در مناطقی با محدودیت بیشتر نیستند. (مرتبط: دیوان عالی کشور به دولت کوومو دستور داد تا محدودیت های COVID-19 را که موجب تبعیض علیه کلیساها ، کنیسه ها می شود) لغو کند

کوومو در ادامه گفت که تصمیم دادگاه تنها اثبات محافظه کار بودن دادگاه است.

منتقدان این حکم قاضی تازه منصوب شده امی کانی بارت را مقصر دانستند تا حدی که # آمی کوید بارت روز بعد از صدور این حکم در توییتر ظاهر شد.
منبع: outlandernews.ir

حتما بخوانید:
***عشق به خود، اعتماد به نفس و توانمندی شخصی خود را افزایش دهید - بخش اول

دیدگاهتان را بنویسید