جکی گوردون ، دموکرات نیویورکی ، که از خدمت سربازی مرخص شده ، برای کنگره ایالات متحده رقابت می کند

[ad_1]

جکی گوردون ، نامزد حزب دموکرات کنگره در نیویورک ، بعد از ظهر چهارشنبه به اندرو گاربارینو ، نامزد جمهوری خواه ، باخت.

گاربارینو ول کن بیانیه بعد از اینکه گوردون به او زنگ زد و گفت: “جکی گوردون فقط با من تماس گرفت تا عقب بروم و سلام کنم. من مشتاقانه منتظر شروع کار هستم. “جمهوری خواهان به صندلی خالی شده توسط پیتر کینگ جمهوریخواه سابق نیویورک می چسبند.

روزنامه دیلی کالر گزارشی در مورد گوردون منتشر کرد که شامل سوابق نظامی بود که نشان می دهد وی در طول مدت حضور در ارتش ایالات متحده مورد دو تحقیق قرار گرفته است که منجر به دو توصیه جداگانه برای آزادی وی از فرماندهی شده است ، یکی از آنها افغانستان.

“گاهی اوقات شما با سربازان خود کار درستی انجام می دهید و هنوز هم اتفاق می افتد. پیچیده است. وضعیت پیچیده ای بود. “گوردون وقتی از وی در مورد گزارش در ABC 7 محلی س askedال شد گفت مصاحبه پنجشنبه منتشر شد.

تماس گیرنده مقاله ای را در 19 اکتبر پس از دریافت یک سند اصلاح نشده از وزارت دفاع از یک منبع با دانش مستقیم برای بررسی رفتار گوردون به عنوان یک سرهنگ دوم در دسامبر 2011 ، و همچنین یک سند ویرایش شده از وزارت دفاع به عنوان “یافته های موقت” منتشر کرد. که نشان می دهد گوردون دوباره در افغانستان مورد تحقیق قرار گرفت و متعاقباً اخراج شد.

گوردون هنوز نمی تواند گزارش را رد کند.

نگاه میکنم:

گوردون ، که خود را “کهنه سرباز جنگ” می خواند ، سوابق نظامی خود را به طور گسترده در وب سایت مبارزات انتخاباتی خود و بسیاری از تبلیغات تبلیغاتی تبلیغ کرده است. (مربوط می شود: “این پیچیده است”: جکی گوردون ، نامزد کنگره نیویورک ، انصراف از مرخص شدن در حین خدمت نظامی را انکار نمی کند)

نظرسنجی ها نشان می دهد که مسابقه گردن و گردن است.[ad_2]

منبع: outlandernews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram followershtml nullednulled themes