جو ویدن می گوید واکسن ویروس کرونا اجباری نخواهد بود


رئیس جمهور منتخب جو بایدن گفته است كه واكسن ویروس کرونا برای همه آمریكایی ها اجباری نخواهد شد.

به گزارش نیویورک پست ، جو بایدن روز جمعه در یک کنفرانس مطبوعاتی در دلاور گفت که هنگام سوگند به عنوان رئیس جمهور بعدی ، وی واکسن یا ماسک را تحمیل نخواهد کرد. رئیس جمهور منتخب افزود که وی همچنان همه آمریکایی ها را به واکسیناسیون و ماسک زدن ادامه خواهد داد زیرا این “کار صحیح” بود.

بایدن گفت: “نه ، من فکر نمی کنم که این اجباری باشد.” “من نمی خواهم اجباری باشد.” (مرتبط: آیا اقلیت ها باید واکسن ویروس کرونا را در اولویت قرار دهند؟ برخی فکر می کنند)

“اما من همه کارهایی را که در توان من است انجام می دهم – همانطور که فکر نمی کنم ماسک ها در سراسر کشور اجباری شوند – من به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده تمام توان خود را برای تشویق مردم به انجام کارهای درست انجام می دهم. و وقتی این کار را کردند ، نشان دهید که مهم است “، وی ادامه داد.

رئیس جمهور منتخب جو بایدن روز جمعه در یک کنفرانس خبری در ویلمینگتون ، دلاور به یک سال پاسخ می دهد. (الکس وونگ / گتی ایماژ)

به گزارش پست ، بایدن افزود كه او از سخنرانی افتتاحیه خود در 20 ژانویه برای تشویق آمریكایی ها برای استفاده 100 روزه از ماسك استفاده خواهد كرد. وی نظرات مشابهی را پنجشنبه شب هنگام مصاحبه با جیک تاپر ، مجری برنامه CNN ارائه داد.

در همین حال ، شرکت های دارویی Pfizer و Moderna در ماه نوامبر اعلام کردند که آزمایشات گسترده انسانی بر روی نامزدهای مربوطه برای واکسن کرونا ویروس نتایج مثبتی داشته است. از آن زمان ، هر دو شرکت مجوز اضطراری را از سازمان غذا و دارو (FDA) درخواست کرده اند که هنوز هیچ کدام را تأیید نکرده است.

حتما بخوانید:
آغاز ثبت نام وام 3 تا 5 میلیونی اربعین / چه کسانی می توانند وام اربعین دریافت کنند؟

این آژانس گفت که کمیته مشورتی FDA در 10 دسامبر برای بحث در مورد درخواست مجوز استفاده اضطراری Pfizer تشکیل جلسه می دهد. کمیته در 17 دسامبر برای بحث در مورد مدرنا تشکیل می شود.

بر اساس پروژه پیگیری COVID ، از اواسط ماه اکتبر به طور مداوم در ایالات متحده افزایش و مرگ و میر ویروس کرونا رخ داده است. روز جمعه ، ایالات متحده 2،563 مورد مرگ و میر جدید مربوط به ویروس کرونا و 224،831 مورد مرگ جدید گزارش کرد ، در حالی که 101،276 آمریکایی توسط ویروس در بیمارستان بستری بودند.

بنا به گزارش The Intelligencer ، بایدن در میان تلاش های پیچیده دولت های فدرال ، ایالتی و محلی برای تولید و توزیع صدها میلیون واکسن ویروس کرونا در سراسر کشور منصوب می شود. تلاش ها با توجه به رهنمودهای مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها انجام می شود ، اما در نهایت کشورها در مورد نحوه توزیع واکسن حرف آخر را می زنند.

طبق گفته دکتر مونسف اسلاوی ، پادشاه واکسن ویروس کرونا ، رئیس جمهور دونالد ترامپ ، انتظار می رود بیش از 100 میلیون نفر این واکسن را تا پایان ماه فوریه دریافت کنند. وی گفت: جمعیت های در معرض خطر – از جمله افراد مسن ، کارمندان بهداشت و افرادی که شرایط موجود دارند – از اولویت برخوردار خواهند بود.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به صورت رایگان در اختیار هر ناشر واجد شرایط اخباری است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.

حتما بخوانید:
بهترین نکات آموزش سئو


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید