جنیس دین تعجب می کند که آیا ایمی اندرو کوومو برای خانه های سالمندان بخشی “In Memoriam” را در نظر می گیرد؟


جانیس دین ، ​​هواشناس فاکس نیوز اظهار داشت که وی تعجب می کند که آیا جایزه امی برای فرماندار دموکرات نیویورک ، اندرو کوومو ، شامل یادبودی برای سالخوردگان که در خانه های سالمندان ایالت وی درگذشته اند ، باشد.

جوایز بین المللی امی روز جمعه اعلام کرد که کوومو “جایزه بنیانگذاران بین المللی امی” را به رسمیت شناختن از رهبری خود در طول بیماری همه گیر Covid19 و استفاده استادانه از تلویزیون برای اطلاع رسانی و اطمینان بخشی به مردم سراسر جهان دریافت خواهد کرد.

دین که مادرشوهر و پدرشوهرش را به دلیل ویروس کرونا در خانه سالمندان در نیویورک از دست داده بود ، سریع جواب داد و نوشت: یادآور همه سالخوردگانی است که به دلیل مهارت های باورنکردنی رهبری وی جان خود را از دست داده اند. “ (مربوط می شود: “چه شوکی”: اندرو کوومو کنایه آمیز تحقیقات خانه سالمندان را به عنوان یک اقدام سیاسی توسط وزارت بی عدالتی منفجر می کند)

دین تنها کسی نبود که تصمیم به اعطای جایزه کوومو را به دلیل پوشش همه گیر او مورد انتقاد قرار داد. مگان مک کین ، مجری ثابت برنامه “The View” از ABC ، ​​آن را “شرم آور” خواند.

بن دومنک ، یک فدرالیست ، گفت که کومو باید به دلیل دستور خانه سالمندان محاکمه شود ، که منجر به موارد مثبت بسیاری در میان افراد آسیب پذیر شده است.

Joel Pollak از Breitbart به طور متفاوتی آن را خلاصه کرد و گفت: “اگر شما یک دموکرات باشید ، می توانید برنده شوید: جایزه صلح نوبل برای هیچ چیز (اوباما) ، پولیتزر برای کلاهبرداری (پیش نویس 1619 ، تبانی) ، Emmy برای بی لیاقتی (COVID ، خانه های سالمندان) گزینه هایی از زیرزمین خود. “

کومو جایزه را در 23 نوامبر دریافت خواهد کرد.

حتما بخوانید:
کاربرد دارویی مواد شیمیایی کیمیا پارس شایانکار
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید