جمهوری خواه رسمی سابق ویسکانسین می گوید سناتور رون جانسون به او گفت که بایدن پیروز شد ، اما این یک “خودکشی سیاسی” است.


یک مقام سابق ایالت ویسکانسین جزئیات تماس تلفنی را که ماه گذشته با ران جانسون سناتور جمهوری خواه برای انتخابات سال 2020 داشته ، فاش کرد.

در حالی که پرونده های قضایی متعدد رئیس جمهور دونالد ترامپ با به چالش کشیدن نتایج تاکنون به جایی نرسیده است ، ترامپ دائماً ادعا می کند که انتخابات “تقلبی” است و بسیاری از سیاستمداران برجسته جمهوری خواه ، از جمله جانسون ، تمایلی ندارند که علنا ​​بگویند رئیس جمهور منتخب جو بایدن در این رقابت پیروز شد.

مارک بکر ، رئیس سابق جمهوری خواهان کانون براون ، در یک وب سایت ضد ترامپ که روز چهارشنبه منتشر شد ، یک مکالمه تلفنی 30 دقیقه ای “سورئال” را که ظاهراً در 14 نوامبر ، سناتور جمهوریخواه ، یعنی کمتر از دو هفته پس از انتخابات داشته ، توصیف کرد. سنگر.

در این قطعه ، بکر ادعا می کند که جانسون به او گفت که بایدن در انتخابات منصفانه پیروز شد ، اما به طور علنی اعتراف نمی کند زیرا او مخالفت ترامپ را که جانسون ادعا می کند “اشرار” ، “خودکشی سیاسی” می داند ، می داند.

دونالد ترامپ (R) رئیس جمهور ایالات متحده موج می زند در حالی كه او و سناتور آمریكایی رون جانسون ، یك جمهوری خواه از ویسكانسین ، هنگام ورود به یک مسابقه رالی آمریکا را دوباره بزرگ کرد برگزار کرد. (عکس از SAUL LOEB / AFP) (عکس از SAUL LOEB / AFP از طریق گتی ایماژ)

بکر ، ناظر سابق شهرستان براون که نوشت که در سال 2016 از سناتور سابق دموکرات روس فینگولد علیه جانسون حمایت می کند و امسال در مبارزات انتخاباتی ضد ترامپ رای دهندگان جمهوری خواه نیز حضور داشته است ، مواضع جانسون را “خلاف شرع” توصیف کرد.

حتما بخوانید:
"چمن زدن بر سر کارگران": مک کارتی چکش از تأخیر در امداد COVID انتقاد می کند

وی ادامه داد: “سناتور جانسون در مورد تعداد زیادی از افرادی که دونالد ترامپ به حزب آورده است صحبت می کند ، بسیاری از آنها قبلا هرگز به سیاست علاقه مند نبوده اند.” “او گفت ،” بله ، دونالد ترامپ یک احمق است “، اما آرا Trump ترامپ به ویژه در ویسکانسین را نمی توان نادیده گرفت.

بکر در ادامه گفتگوی آنها درباره نتایج انتخابات را شرح داد:

من گفتم که من هم ناامید شده ام و هم بسیار نگرانم که چگونه CSO همچنان به طرح نظریه های توطئه رد شده در مورد درست بودن انتخابات ادامه می دهد. سناتور جانسون گفت که او واقعیت پیروزی جو بایدن را می داند و می پذیرد. من پرسیدم که چرا در زمانی که ترامپ در قلب دموکراسی ما چکش را بلند می کرد این حرف را نمی زد. سناتور جانسون پاسخ داد كه نهادهای دموكراسی ما آنقدر قوی هستند كه بتوانند در برابر آنچه اتفاق می افتد مقاومت كنند.

بکر با وجود توصیف جانسون از ترامپ به عنوان “اشرار” ، بکر در مقاله دفاع از رئیس جمهور و سیاست های خود در برابر سناتور ویسکانسین ناامید شد. در یک زمان ، جانسون گروه های ضد ترامپ مانند “رأی دهندگان جمهوری خواه علیه ترامپ” و “پروژه لینکلن” را “پول ناچیز” خواند که از پذیرش کارهای خوبی که ترامپ انجام داده امتناع می ورزد. (مرتبط: برد پارسکاله توضیح می دهد که بزرگترین اشتباه در کارزار انتخاباتی ترامپ چیست)

وی گفت: ترامپ دستاوردهای بسیاری دارد ، اما هیچ کس نمی خواهد در مورد آنها صحبت کند زیرا همه از درون خود متنفر هستند. وی گفت که این “واقعاً درمورد آنچه درست است و چه نیست” ، و در ذهن او ترامپ در مورد بسیاری از موارد حق داشت. من از او پرسیدم که اگر واقعاً در مورد خوب در مقابل بد است ، چرا او فریاد نمی زند که ترامپ اشتباه می کند؟

پاسخ وی: در اصل ، این خودکشی سیاسی است.

بکر گفتگو را علی رغم اختلافات “فوق العاده صمیمانه” و “بحث محترمانه” خواند.

حتما بخوانید:
باربری بلوار تعاون |باربری در محدوده بلوار تعاون با ۴۵%تخفیف - باربری و اتوبار بارسنتر

جانسون در بیانیه ای به دیلی کالر ، پست بکر را “ضربه سیاسی” خواند.

“من در اظهارات عمومی و خصوصی بسیار ثابت قدم بوده ام که معتقدم بی نظمی ها و موارد مشکوک زیادی وجود دارد که باید قبل از تعیین نتیجه نهایی و تحقق مسالمت آمیز قدرت ، به طور کامل بررسی و به طور علنی بررسی شوند. . در این بیانیه آمده است: “این مقاله باید به عنوان ضربه سیاسی تلقی شود و به سادگی نادیده گرفته شود.”


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید