جرالدو ریورا پیشنهاد می کند واکسن COVID-19 را “ترامپ” بنامد


جرالدو ریورا از فاکس نیوز به احترام رئیس جمهور دونالد ترامپ هنگام جمعه حضور در فاکس و دوستان ، واکسن جدیدی علیه COVID-19 پیشنهاد کرده است.

در میان فراخوان های ترامپ برای کناره گیری ، ریورا اسمی را پیشنهاد کرد که رئیس جمهور را به تلاش های دولت وی برای تهیه واکسن مناسب علیه COVID-19 به مردم آمریکا مرتبط کند.

“با چنین جهانی تقسیم شده ، همه داستان می گویند [Trump] او باید تسلیم شود ، و زمان برای ترک ، و زمان برای انتقال و هر چیز دیگری ، چرا واکسن را ترامپ نمی نامیم؟ ریورا گفت: “این کار را اینگونه انجام دهید: آیا شما ترامپ را قبلاً گرفته اید؟ این یک حرکت خوب برای او خواهد بود.” (مرتبط با: “فقط یک تماس تلفنی صمیمانه”: جرالدو ریورا پس از یک مکالمه خصوصی با رئیس جمهور دونالد ترامپ یک به روز رسانی می کند)

ریورا گفت: “ای كاش می توانستیم از این طریق به او احترام بگذاریم ، زیرا او قطعاً معمار اصلی این عملیات Warp Speed ​​است.”

ریورا ادعا می کند که اگر تلاش های ترامپ نبود ، “ما هنوز منتظر زمستان تاریک برای این پیشرفت های خارق العاده معجزه آسای پزشکی خواهیم بود.”

حتما بخوانید:
ترامپ در حال تعریف مجدد GOP است. نفر بعدی کیست؟

اظهارات ریورا زمانی اعلام شد که Pfizer روز چهارشنبه اعلام کرد قصد خود را برای استفاده فوری از واکسن خود در ایالات متحده اعلام کرده است ، که اثبات شده است 95٪ موثر است.

دکتر Moncef Slavey ، مدیر علمی عملیات Warp Speed ​​، روز جمعه به Squawk CNBC در خیابان گفت که یک واکسن آماده استفاده است و توسط دولت ترامپ به طور گسترده توزیع می شود تا ایمن شود. مردم به مدت 24 ساعت

هفته گذشته ، ترامپ سخنرانی کرد ، که شامل به روزرسانی های مهم واکسن COVID-19 در باغ گل رز بود. رئیس جمهور همچنین این تصور را که Pfizer بخشی از عملیات Warp Speed ​​نبوده است ، رد کرد و گفت کاخ سفید 1.95 میلیون دلار به این شرکت اعطا کرده است و تلاش های آنها برای فاصله گرفتن از این ابتکار “یک اظهارنظر غلط” است.

رئیس جمهور در بیانیه ای گفت: “ما تلاش خواهیم کرد تا مجوز استفاده اضطراری را تأیید کنیم ، که باید خیلی زود صادر شود.” “و سپس دولت من توزیع واکسن را هماهنگ می کند و تصویب می شود ، من فکر می کنم – خیلی سریع دوباره تصویب می شود ، امیدواریم.”
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید