جرالدو در مورد کلاهبرداری رای دهندگان با جسی واترز و گرگ گاتفلد بحث کرد


همکار فاکس نیوز ، جرالدو ریورا ، با جسی واترز و گرگ گاتفلد ، مجری برنامه ، به دلیل ادامه ادعای تقلب در رای دهندگان ، درگیر شد.

ریورا روز پنجشنبه به پخش برنامه “پنج” پیوست ، جایی که وی گفت به نظر نمی رسد شواهد کافی در مورد واژگون شدن وجود داشته باشد. (مربوط می شود: “سالی که رسانه های بزرگ روح خود را از دست دادند”: جرالدو ریورا می گوید ترامپ در برابر همه شانس “قلبش را بیرون آورد”)

نگاه میکنم:

واترز با اشاره به اینكه ریورا از همان ابتدا به ادعای كلاهبرداری تردید داشت ، شروع كرد و پرسید آیا جلسات اخیر و اظهارات سوگند یاد شده اصلاً سوزن را به حركت درآورده است؟

کمی نظرت عوض شد؟ واترز پرسید.

ریورا گفت: “من فکر می کنم شما به مخاطبان ما این امید کاذب را می دهید که اینجا برای لغو انتخابات ریاست جمهوری کافی است.”

“قبل از اینکه ریورا حرفش را قطع کند ، گفت:” نه ، من فقط گزارش می دهم چه …

“بزار تمومش کنم.” گرگ 5 دقیقه روی فیلم ها کار کرد. فکر می کنم 30 ثانیه وقت می گیرم. “ریورا خندید. “بیل بار بهترین وکیل در واشنگتن دی سی است. او یک دادستان دو بار است. او کارآمدترین و با عملکرد بالا در دولت ترامپ است. وی بیش از هر کس در واشنگتن از پشت رئیس جمهور برخوردار بود. “

ریورا در ادامه با بیان اینکه دادستان کل ویلیام بار با مردم آمریکا مقابله کرده و ماجرای روسیه را رد کرده است ، افزود که بار اخیراً گفته بود که هیچ مدرکی از تقلب گسترده برای تغییر نتیجه انتخابات نمی بیند.

حتما بخوانید:
برایان استیل جمهوری خواه آزمایش COVID-19 مثبت کرد

“شما به شهادت روی نمی آورید! شما فقط به نوار اشاره می کنید! شما آنچه می خواهیم را برآورده نمی کنید! “سپس گاتفلد پرید. (مربوط می شود: “به اندازه دامن پودل مدرن”: گرگ گاتفلد با این ادعا که بایدن اولین کسی بود که “قانونی بودن” را زیر سوال می برد)

ریورا رد كرد كه نوع كلاهبرداری محدودی كه ممكن است رخ داده باشد ، می تواند منجر به آزار و شكنجه چندین نفر به صورت فردی شود ، اما وی این نوع اعداد را كه نتایج را تغییر می دهد ، ندانست. از انتخابات

گوتفلد سپس گفت: “جرالدو موضوع را از دست می دهد!” ، افزود: “ما در مورد مناطق خاص و حیاتی صحبت می كنیم كه نیازی به گسترش آنها نیست – و هیچ كسی ادعا نمی كند كه گسترده است. ما به طور خاص ، هدفمند صحبت می کنیم – “

کوهوست مارتا مک کالوم سپس گفت که مبارزات انتخاباتی ترامپ ادعا کرد که می تواند ثابت کند 100000 رای در نوادا جعلی بوده است ، ایالتی که جو بایدن رئیس جمهور منتخب فقط با 35000 رای به آن دست یافت.

وی گفت: “بگذارید روند کار انجام شود.”


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید